Jump to content
BulForum.com

Win7_Internet


topaz

Recommended Posts

Конфигурацията ми е подходяща за Win7. След като инсталирам Win7 Ultimate без да слагам драйвери, интернета не е активен.

Долу в дясно при часовника излиза жълт триъгълник с удивителна,поради което не мога да направа връзка с доставчика на интернет.

Link to comment
Share on other sites

Конфигурацията ми е подходяща за Win7.

 

Да гадаем ли каква е конфигурацията ти? Тука май имаше някой съфорумец, дето хвърляше боб и познаваше мрежови карти без грешка...ще взема да го потърся...

 

Няма как да искаш съвет във форум, след като не си дал повече информация за системата си ; какъв нет искаш да хванеш - жичен, безжичен...с какво - рутер, мрежова карта, USB адаптер, марков, китайски 'но нейм' - все неща, дето не си ги казал.

Link to comment
Share on other sites

След като инсталирам Win7 Ultimate без да слагам драйвери, интернета не е активен.

 

Сам си си отговорил - сложи драйвър на LAN картата и си готов :)

Link to comment
Share on other sites

Процесор: DUAL CORE INTEL PENTIUM C840,280mHz(28X100)

Дъно:.....Asrock H61 DE/S3

Рам.......2X2GB DDR3-1333 DDR SDRAM

Видео.....ATI RADEON HD 4600 Series (512mB)

Тв.диск...SAMSUNG HD1035J/ATA DEVICE 1000 GB 7200 RMS Sata II

Биос......AMI (06 21 2011)

ОС........WINDOWS 7

Слеа инсталация долу в дясно при часовника се показва жълт триъгълник с удивителна.Имам жична връзка с BGMREJA и LAN карта на слот на дъното.

но връзката ми е прекъсната? Пак след инсталацията екрана не загасва след настройката на определено време.

Останалото работи без проблеми може да записва всякакви програми.

Link to comment
Share on other sites

Ако предположим, че в System вградената ти LAN карта няма жълт триъгълник с удивителна (сиреч и без качен драйвер функционира нормално), вероятно имаш проблем с настройките към BGMREJA. За всеки случай погледни все пак дали някъде из хардуера няма 'удивителни', че нещо не е разпознато както трябва (най-вече вградения LAN).

Link to comment
Share on other sites

Bgmreja работи нормално с друг компютър без проблем имам връзка. Други жълти триъгълници с удивителни няма. ОС е WIN7 ULTIMATE.

Link to comment
Share on other sites

Bgmreja работи нормално с друг компютър без проблем ...

 

А опита ли дали този компютър с тази OS прави връзка с някоя друга мрежа, без значение каква?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...