Jump to content
BulForum.com

Phenom B55 4.6 ghz


Recommended Posts

Бих искал да покажа резултатите на перфектната броика Феном, която имах късмета да закупя и ако има други колеги с такъв процесор да обменим информация :)

 

8fe7561a3c684a78.png

 

9f4512489dada4f4.png

 

797029dde4fdced5.png

Link to comment
Share on other sites

Ейииии, Браво - много сериозен резултат, майна.

 

А как се държи на Prime 95 ???

 

Някое ядро не се ли дъни и какви температури ти дава, да речем 2 ч. след тестване с тази програма?

 

Кога да ти дойда на гости да видя как работи...и без това имаш повод да почерпиш хаха. :beer: :lol:

Link to comment
Share on other sites

С моето охлаждане се изключва от прегряване на тази честота 4.6 , но на 4.4 с 1.53V си играя вс. игри и си минавам тестове нямам ядове. Сега като си взех това дъно ми се пуска и на 4.7 защото предишното ми дропваше волнаж.. 4.7-направо неможех да повярвам,само охладителче ми трябва и е ненормален... Въпрос е само на някое по добро от мойто охлаждане за да върти тестове на 4.6 а може би и повече :beer: . Не съм сигурен още какво да взема. Мислех H60 но не съм решил още :unsure:

Link to comment
Share on other sites

С тия 1.6 v няма да се радваш дълго на тоя процесор.

 

Що пък не... стига да има охлаждане и дъно с мощни стабилизатори, не виждам какъв е проблема. И аз съм тормозил процесор на 1.6V... не изгоря :D

Процесора определено е добра бройка. Грехота е да не се клокне стабилно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що пък не... стига да има охлаждане и дъно с мощни стабилизатори, не виждам какъв е проблема. И аз съм тормозил процесор на 1.6V... не изгоря :D

Процесора определено е добра бройка. Грехота е да не се клокне стабилно :lol:

 

 

 

Добре казано колега ,така си е :beer: B) :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Бих искал да покажа резултатите на перфектната броика Феном, която имах късмета да закупя и ако има други колеги с такъв процесор да обменим информация :)

 

8fe7561a3c684a78.png

 

9f4512489dada4f4.png

 

797029dde4fdced5.png

 

 

Ами да ти е честит!!! B)

Link to comment
Share on other sites

Мерси , мерси :beerchug

 

Така като написа в темата ме подсети да кача още един резултат които постигнах ;d

Не е стабилен за тестове ,но пак се пусна и става за ровене по компа..Може би някой с добро водно или азот ще прави луди неща с него :beer: Но на мен и толкова ми стига ;]

7e1c40456c46668e.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...