Jump to content
BulForum.com

подмяна на клавиатурата на Dell n5110


Steeler

Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам дали някой знае дали може да се подмени клавиатурата на лаптоп дел 15r n5110 с такава без нъмпад. Намерих този вариант в ибей:

http://www.ebay.co.uk/itm/Dell-Inspiron-15R-N5110-US-Backlit-Keyboard-black-new-/320751694988?pt=PCA_Mice_Trackballs&hash=item4aae4a748c

 

и модела даден е същия, но все пак ми се струва леко по-тясна отколкото оригиналната клавиатура.

 

Оценявам всяка помощ по въпроса, че все пак 50$ за експеримента не ми се дават ей така (поне засега :) )

Link to comment
Share on other sites

Много ми е чудно как ще стане това. Бутоните трябва да са доста по-големи, за да се запълни цялото пространство, както и разстоянието между самите бутони..

Хубавото е, че има подсветка. Какво те дразни в numpad-a?

Link to comment
Share on other sites

Много ми е чудно как ще стане това. Бутоните трябва да са доста по-големи, за да се запълни цялото пространство, както и разстоянието между самите бутони..

Хубавото е, че има подсветка. Какво те дразни в numpad-a?

 

за дразнене има мн (не само в нъмпада, но и стрелките, супер малките Ф-ове и безсмислено огромните алт/спейс).. иначе и аз затова питам, че не можах да намеря версия на лаптопа без нумпад, а на тази клавиатура си пише че е за този модел. От снимката се вижда, че пак има доста място м/у клавишите, а и ф-овете са малки та сигурно височината са успели да я спазят.. може би с малко по-широки клавиши и широчината е паснала, нз.. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...