Jump to content
BulForum.com

Продавам кубински пури Cohiba Esplendidos и Romeo y Julieta


Recommended Posts

Здравейте ,

 

Почуствайте аромата на истинската кубинска пура-Cohiba.Изпийте едно питие с любимата на Фидел Кастро пура.

 

 

Продават се кубински пури марка - Cohiba Esplendidos.

 

".....Историята на пурата Cohiba започва през 1966 година, когато служител от охраната на Фидел Кастро му предлага една хубава пура. Пурата била тънка и дълга от галерията Lanceros и особено допаднала на кубинския президент. Между 1969, когато е първата регистрация на марката и 1982 година.", Cohiba се предлага единствено от висшия държавен протокол в галериите Lanceros, Corona Especial и Panetelas.

 

Найстина много добри и класни пури. :woot .Ако сте ценители може би марките са ви познати и знаете техния автентичен вкус,но дори и да не сте пурите си заслужават.

 

Също така имам и Romeo y Julieta ,също кубински.Вкусът на Romeo y Julieta е многопластов. Отначало се забелязва добър баланс между няколкото флорални мотива и нюансите на дърво, а под тях се долавят аромати на кожа, кафе и пипер. Макар Churchill да “full-bodied” той е изклчително мек и лесен за пушене, поне докато не ви удари силният никотинов шут.

 

Пурите и от двете марки са купени от Куба преди 3 седмици. Намират се в Пловдив в момента.Качвам засега снимка на Cohiba Esplendidos ,при интерес ще кача и на Romeo y Julieta. Изпращам с куриер в цялата страна.

 

 

Цена на Cohiba Esplendidos -40лв..

Цена на Romeo y Julieta -40лв

 

 

Cohiba Esplendidos

 

 

При покупка на повече от 1 отстъпки.Имам налични по 5 броя от двата вида.

 

За контакти :

GSM: 0895795946 -Стефан или на ЛС

Link to comment
Share on other sites

Сигурно се бъзикаш. При положение, че цената на Коиба е 50лв с доказан произход, ти да продаваш нещо, което дори не е ясно какво е и как е съхранявано, на цена близка до тази в магазините е несериозно.

И кой е модела на Ромео и Жулиета? Най-скъпата пура в от серията на Ромео и Жулиета в България е Churchill в метален тубос, чиято цена е 32лв.

 

Едит: Сега видях и снимката. За пура в такова състояние, не знам, кой ще ти даде повече от 10лв...

Link to comment
Share on other sites

Сигурно се бъзикаш. При положение, че цената на Коиба е 50лв с доказан произход, ти да продаваш нещо, което дори не е ясно какво е и как е съхранявано, на цена близка до тази в магазините е несериозно.

И кой е модела на Ромео и Жулиета? Най-скъпата пура в от серията на Ромео и Жулиета в България е Churchill в метален тубос, чиято цена е 32лв.

 

Едит: Сега видях и снимката. За пура в такова състояние, не знам, кой ще ти даде повече от 10лв...

 

 

Не не се бъзикам Runner.Просто не знаех как вървят пурите и точните им цени,но мерси все пак за антирекламата и съветите.А за съхранението е ясно как се съхраняват,не говори без да знаеш.А състоянието на пурата е перфектно (в дървена кутия се съхраняват), но снимката е лошо качество просто,но благодаря че и това си споменяал.А за това кой колко ще ми даде не бери грижа ,остави хората да преценят и да питат.

Link to comment
Share on other sites

Виж края на пурата как се е изронил. Това е, защото от една страна не е съхранявана при подходяща влажност, но хайде, след 4-5 седмици при 70% влажност ще се оправи, но от друга явно не е пренасяна както трябва, защото ако е била в кутия, няма как да се появи механична повреда.

 

И все пак, как ще докажеш, че тая пура не е от копията на Коиба, които вървят по 5-6$?

Link to comment
Share on other sites

Виж края на пурата как се е изронил. Това е, защото от една страна не е съхранявана при подходяща влажност, но хайде, след 4-5 седмици при 70% влажност ще се оправи, но от друга явно не е пренасяна както трябва, защото ако е била в кутия, няма как да се появи механична повреда.

 

И все пак, как ще докажеш, че тая пура не е от копията на Коиба, които вървят по 5-6$?

 

 

Тази пура е мостра дадена от братовчедка ми (извадена от кутията по тази причина),затова е с отчупен ръб,но аз не сам във форума да лъжа или споря като теб.Тя ходи на екскурзия и ги внесе от там Cohiba Esplendidos i Romeo y Julieta Churchil.Няма на никой нищо да доказвам просто давам дума,че са внесени от там и всеки който има познания ще разбере ,че не са копия а са внесени от Куба, за цените си прав ,ще направя корекция.

 

Нови лятни леки цени :rolleyes: цени на пурите-

 

 

 

 

Цена на Cohiba Esplendidos - 30лв..

Цена на Romeo y Julieta Churchil -20лв

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...