Jump to content
BulForum.com

kakvo mislite za futbolnoto nasilie


Sandro

Recommended Posts

nasilie rulez.Terror Forever

 

И това го казва 14 годишен :cry :confused :blink: ако и останалите на тази възраст мислят така нищо хубаво не ни чака :angry1

 

Лично аз съм против всякакъв вид насилие и съм съгласен с VooDooMaN и от части с velvet_underground :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

По принцип съм против насилието под всякаква форма,но искам да ви кажа,че съм ходила на доста футболни мачове(приятелите ми и в частност приятеля ми са фенове на Локомотив).Искам да ви кажа,че на стадиона наистина има хора,чийто живот е този отбор(сигурно така е и с Ботев и др.)Мисълта ми е,че едва ли ходят по мачове, както вие казвате,само за да се бият.Просто си мисля,че наистина обичат отбора си...Друг е въпроса защо трябва чрез насилие да покажеш на света,че си локомотивец,примерно.Но това,че всичко е поза и избиване на комплекси-не е вярно...

Link to comment
Share on other sites

Futbolnoto nasilie e glupost.Sega mnogo balgari zabraviha koi e botev sega za tiah tova e ime na edin vandalski otbor.Te sramiat balgarskia futbol."I neka iziasnia 4e as ne sam fen na nito edin balgarski otbor."

ZA men futbola sux :sick No futbolnoto nasilie go pravi 2 x :sick .

Link to comment
Share on other sites

3то е баси ултраса дето слуша еминем твойте приатели ултраси и те кво мислят за тва  пък и ако те слушат реп малее нямам думи кви ултраси сте!а и ся някой да не си помисли че се заяждам просто си казвам мнението!
Я дай определение за ултрас. Изобщо правиш ли разлика между ултрас и хулиган?

VooDooMaN, колко футболни хулигана познаваш?

Link to comment
Share on other sites

da to4no tfa.pravi6 li razlika mejdu ultras i hooligan . vij 4e az sum pisal ULTRAS LOKOMOTIV PLOVDIV.stava duma za drygo na vupros.kogato ima pre4ki kogato ima julti kopeleta vinagi idva grypirovkata na pomo6t za tfa staa vupros blqhmlqh

Link to comment
Share on other sites

pravi6 li razlika mejdu ultras i hooligan . vij 4e az sum pisal ULTRAS LOKOMOTIV PLOVDIV.stava duma za drygo na vupros.kogato ima pre4ki kogato ima julti kopeleta vinagi idva grypirovkata na pomo6t

 

Ми аз специално правя разлика между ултрас и хулиган ;) .Макар че,благодарение на такива като тебе общественоста вече не прави :angry: .Пък и на тебе май не са ти ясни разликите.Какво като си писал "Ултрас"-това не те прави такъв! :evil Да не вземеш сега да кажеш,че и треволяк не пафкаш,а? :P

Link to comment
Share on other sites

xa xa xa xo xo xo xe xe xe :lol: :lol: :lol: . tozi ne spira da kre6ti ! PARANOIK. byrzo nqkoi da mu hakne o6te steroid blqqqh. :blink: . emi kato sa maloumnitzi da ne pravat razlika myaxa.trqq da si ebaxti oligofrena za da ne prai6 razlikaaa.da re4em primer : edin hool ( da re4em ot Lauta Hool`s) glory glory btw :). ako ta vidi s 6al na botqf 6a ta prebii. a ultras-a ni6to nqma da ti kaji,osven ako ti ne kaij ne6to.ultrasite obikalqt BG ( btw si4ki vi iskam v bourgas ) :) :D da sma4kame bruj.izob6to nasilieto si rulira. ama razbira se samo ako bude predizvikano.za da ima nasilie trqq da ima hools.2 ultrasa nikoga nqma da sa sbiqt ako si zamal4at kakto pravat pove4eto. za TFA TEMATA TRQQ DA E PROTIV GRYPIROVKITE... kato Izgrev Boys

Link to comment
Share on other sites

@златио-насилието рулз така ли?

много ми е интересно ако позволят на куките да ПРЪСКАТ задниците на всики хулиганчета дали ще говориш така?!

за простотиите който вършат агитките просто не ми се говори...нестига че е мизерия навсякъде ми..а тия откъдето минат зада се правят на много велики чупят кфото им попадне по пътя-коооолко мъжествено нали?

данеговорим за разните самоделни бомби-тфа е простащина от класа.

 

чесно-аз ако стана един президент изрично ще дам заповеди на куките да ВКАРВАТ в болница всеки един такъв индивит който гепят-да видим ще троши ли на следващия мач,бомбички ли ще мята в публиката

Link to comment
Share on other sites

чесно-аз ако стана един президент изрично ще дам заповеди на куките да ВКАРВАТ в болница всеки един такъв индивит който гепят-да видим ще троши ли на следващия мач,бомбички ли ще мята в публиката

Тогава ще има и много полицаи по болниците. Насилието поражда насилие.

Гледал съм в Италия колко брутално се разправя полицията с участниците в масови безредици. Също от там обаче съм гледал и филмчета как карабинерите отнасят голям бой от провокираната тълпа.

Link to comment
Share on other sites

btw naistina ku4eto koeto lae tolkova ne hape,no ako imam problem idva grypirovkata,az ne sa prava na muj 6toto ne sum i + tfa az ne porejdam nasilie prosto mnogo mnogo mnogo si obi4am otbora LOKOMOTIV PLOVDIV i ako trqbva 6te se biq za nego s zubi i s nokti btw Agarvaen Lauta Hools sa mnogo po po4tenna grypirovka ot kolkoto Izgrev Boys.te se biqt samo ako sa predizvikani . otidi v Dublin-a tama pove4e sa subirat s 6al na nqkuf dryg otbor ni6to nqma da ti napraat.Lauta Hools sa mnogo po po4tenni primer : za6to 4elsito koito e ot Izgrev Boys ne go dopuskat na stadion botev? Lauta Hools sa sus vhod bezplaten na Stadion Lokomotiv... ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Zlatio,Челсито го допускат много добре на стадион Ботев.Каквито са Изгрев Бойс,такива са и Лаута Хуулс.А ей такива пишлемета като тебе,дето ходят по мачове и само дебнат да видят някой свой връстник от противниковия отбор,за да му лепнат един и после да кажат аз съм супер бияч-Без коментар/против насилието съм,но такива шамари бих им лепил,че жална им майка/.И не говори,че ако имаш проблем идва някоя групировка.Викни татко ако искаш.Пикльовска работа.

Link to comment
Share on other sites

otidi v Dublin-a

Ми аз почти всяка вечер висна в Дъблин-а.И досега не съм видял никакви хуулс.Може би щото имам 3 диоптера.Или просто там няма такива...Не знам. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: xaaxxaaxaxxaxax :lol: :lol: :lol: 4elsito bili go puskali na botev stadion :lol: :lol: :lol: za tfa hodi da vika ot bloka otsre6ta nali...da da.a we ako vidi6 nqkoi piqn ot lauta hools lo6o... ama ina4e sa svqstni, a za 4elstio nqma da govora... s ba6ta mi sa poznavat i sum hodil nqkolko puti u tqh jiv ta6ak i toi predizvikva nasilie.aa az 4ak ba6ta mi nqma da izvikam ne go zanimaam s takia ne6ta imam si hora koito stoqt zad men i te me razbirat vuob6te kfo vi obqsnqvam via ne znaite kfo e istinska lubov ... vqra ... bran... 4est :confused :sayjin
Link to comment
Share on other sites

*** Now talking in #lauta

*** Topic is 'http://jalti-prostitutki-ebete-se-v-guz.hit.bg/index.htm ! Net^Shark!&!OpenJDS!The Stars of #Lauta!' posetete saita i ako obi4ate moderatorite pove4e ne mi maxaite reply-te pone kajete pri4ina

Link to comment
Share on other sites

Ми аз почти всяка вечер висна в Дъблин-а.И досега не съм видял никакви хуулс.Може би щото имам 3 диоптера.Или просто там няма такива...Не знам.

IM000390.jpg

;)

Link to comment
Share on other sites

Ясно е,че в Дъблин се събират най-големите фенове на Локомотив(не казвайте на ботевистите :D )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...