Jump to content
BulForum.com

Романтика или животински секс?


Романтиката ли е по-важна за Вас или животинският секс?  

123 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Интересно въпросче. Давайте да видим, кой какво мисли и най-важното - защо така мисли?

:punk :punk :punk

Edit: Няма как да добавя 3-ти възможен отговор "И двете" така, че ако може някой от модераторите да го направи. Съжалявам за грешката.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Aз пък мисля, че може. Аз съм си романтична душа и не ме влече дивия, необуздан секс. Предпочитам тихо и кротко, нежно и с много гушкане и целувки. Даже само гушкане и целувки без секс пак става. И тъй като май се влюбвам, си смений аватара...отново :) Еххх, любоффф!

Link to comment
Share on other sites

абе колкото и да сме романтични понякога ни идва да дивеем, особено когато сме употребили някакъв вид спиртни флуиди. клоня към романтиката, но то и моята физика не ми позволява по-бурни неща (кльощав съм):) та това е!:)

честито Боре!:)

Link to comment
Share on other sites

Романтиката си е яка...

ама след време може и животински секс...

все пак Романтиката определено е много по-важна :)

Link to comment
Share on other sites

Романтиката е единствено важна. Следствие може да бъде секса но точно необуздан и животински не ми е по стила. Романтика форежер :P

Link to comment
Share on other sites

Айде де няма ли да чуем откровенния отговор на някое от момичетата във фотума?

:punk  :punk  :punk

 

Да ти кажа че момичетата са бая по за романтиката..

Това че на много момчета им се искат момичетата да искат само секса не е причина да мислиш че има такива момичета...

 

Всъщност може и да има обаче са рядкост..

аз поне не познавам такава която да предпочита животинския секс пред романтична връска и романтичен секс..

Link to comment
Share on other sites

Зависи от милион неща,зависи от настроението ми,от ситуацията,от другия човек.Но и двете са неща,които,мисля,са неотменна част от живота ми.Мисля си,че напоследък романтиката взе да губи по точки... :cry не знам защо,просто го осъзнавам,въпреки,че не искам да си го призная.Може би не съм с правилния човек. ;)

Link to comment
Share on other sites

Направо не знам как ви хрумна на повечето от вас, че "едно върви с другото" или "че едното е неотлъчна част от другото..." Според мен едното ИЗКЛЮЧВА другото ", господа и дами "РОМАНТИЦИ". Още не съм чувала за романтично животно или животинска романтика или нещо подобно. Романтиката е нещо красиво, животинския секс си е ЖИВОТИНСКИ СЕКС и нищо повече. Аз съм за РОМАНТИКАТА

Link to comment
Share on other sites

Направо не знам как ви хрумна на повечето от вас, че "едно върви с другото" или "че едното е неотлъчна част от другото..." Според мен едното ИЗКЛЮЧВА другото ",  господа и дами "РОМАНТИЦИ". Още не съм чувала за романтично животно или животинска романтика или нещо подобно. Романтиката е нещо красиво, животинския секс си е ЖИВОТИНСКИ СЕКС и нищо повече. Аз съм за РОМАНТИКАТА

 

100% подкрепа. Едното наистина изключва другото със страшна сила дето се вика. Животинският секс е нищо. Романтиката...

Link to comment
Share on other sites

Как моме, си представяш ти романтичния секс? Бавно и нежно? Чувствено? И как ти хрумна че едното не върви с другото? Напротив даже, ако ги редуваш е най-яко. Според мен просто "животински" не предизвиква много приятни асоциации, особено у женките. Виж, ако го наречем необуздано, диво... Аз съм за животинския секс, поне сега такова ми е настроението де:) В тая жега какво друго да ти се иска?! :)

Link to comment
Share on other sites

Направо не знам как ви хрумна на повечето от вас, че "едно върви с другото" или "че едното е неотлъчна част от другото..."

 

Нали? И аз така виждам нещата,ама си викам тоя път да кротувам, че ще ме намразят някои хора задето съм им винаги опозиция.

Link to comment
Share on other sites

Какво е станало? :) Просто се съгласих с човека, че между романтика и "животински" секс няма връзка. Освен може би за хора, които смятат за романтично да се лашкат, скубят, дерат, хапят и прочее :)

Предишното ми мнение си остава в сила ;)

Link to comment
Share on other sites

и .. не мислите ли че това понятие .. животински секс е малко широко. какво се има предвид ... хапене .. дране .. яко а ? или ебеш и бягаш. всеки си решава сам за себе си .. стига партньора му да е съгласен. аз лично гласувах за животинското, голям фен съм на NIN просто няма как .. i wanna fuck you like an animal.

ако говорим за изнасилвания и неконтролируеми побой ... алабала ... твърдо против ... харесвам бавния секс .. но практикувам бърз .. ха-ха-ха.

маструбацията му е майката !!!

Link to comment
Share on other sites

Ami ako partiorkata ti vse pak predpo4ita da q machkash, stiskash, hape6 i t.n. i go namira za romanti4no? Za mnogo hora dvete ne6ta vurvqt ruka za ruka, oshte pove4e, 4e obiknoveno predstavite za strastna nosht sa svurzani s praveneto na zhivotinski sex, a ne s milvane, gushkane i ligavene.

Link to comment
Share on other sites

В такъв случай ще се прежаля и ще бъда тигър в леглото :) Ако я обичам, ще направя всичко, за да е доволна.

Но иначе предпочитам " milvane, gushkane i ligavene " ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...