Jump to content
BulForum.com

Проблем със _Restore


Recommended Posts

Охх, ми тва ми къса нервите този фолдер в C:// _Restore!Пълнесе с някви работи незнам въобще за какво е и постоянно ми дава Low Disk Space(Разделен ми е HDD на 3:C ми е 5гб) Опитах със сетни усилия да го истрия под DOS:) , чаках около 1 час(Някой ми каза 4е се трие бавно под DOS) то4но сичко си пишеше че трие накрая ми писна и дадох рес ..гледам после сичко си седи там..побеснях :)Толкова неща истрих,че неможеше да отварам нет страници ..напрао за смях!Сега съм с 1IRC,Winamp,Flasget и 2 Messangera...и пак дава NO SPACE IN DRVIE C(в _Restora има близо 4гб )...че ще се прави формат ще се прави,но ме интересува как да го спра това _Restore след инсталациа на Windows? (или може би по време на инсталацията?)

OS'то ми е WinMe.

Link to comment
Share on other sites

Влизаш в restore папката и виждаш че има много директории триеш всички без последната

Немога!Като съм със зареден Windows...папката по принцип е Hiddin`,но влизъм в нея и се виждат само 4 файал по 1kb всеки...дясен бутон --> и Properties пише че има около 3000 файла в 5 папки..махам го да не е на hidden,но ми дава Access Denied!

Link to comment
Share on other sites

System Properties -> System Restore -> Turn Off System Restore on all drives

спираш System Restore-то и си готов.

Тва с десен бутон в/у My Computer ли?мм не съм с XP

Link to comment
Share on other sites

System Properties -> System Restore -> Turn Off System Restore on all drives

спираш System Restore-то и си готов.

Ако тва не стане пробвай това My computer->в/у някой от локалните дискове даваш Properties->Disk cleanup->горе даваш Мore options и най-долу натискаш Clean up.Tака е на XP,ако не е така при теб се порови и намери точно как е.Не вярвам да е много по-различно.

Link to comment
Share on other sites

рестартираш компа след това и си готов

Lada 1500...вече имам 4гб фрее спайсе ...делнах го точно за секунди ..ша почерпа ако искаш :) :) :)

The Alien и на теб 10q :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...