Jump to content
BulForum.com

Проблем с FPS


BlackGuardian

  

4 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Здравейте, от преди месец някъде прочна да ми се появява един проблем, в една игра забелязан за сега, но не съм пробвал много други, за да мога да дам по - пълна информация. Проблемът ми е, че преди каквото и да ставаше, тази игра ми вървеше с 60 FPS през цялото време (говоря за league of legends, нито е тежка, нито има високи изисквания, играе се online), проблемът, е че през последния месец, като стане масово меле, и fps-a ми пада на 30, и след това пак си се връща на 60 (това преди не го правеше а нищо не съм променял от тогава) Всички драйвъри са ми най - новите, даже форматирах компа и преинсталирах играта и пак същото. Единственото което подозирам, е може би лан картата нещо да се ебава, защото като стане мелето, предполагам и се налага да обменя повече данни за единица време. Като цъкам други игри в single player нямам такива проблеми, дори и в мелета. Според вас кои е най - вероятният източник на проблема, и имате ли някакви съвети как да разбера или да го разреша?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...