Jump to content
BulForum.com

мъже,жени,любов..


Recommended Posts

От няколко години като седнем с приатели на мохабет все обсъждаме тази тема.Искам да ви попитам какво мислите.Защо всички се интересуват все повече от материалните благинки и чувствата изчезват някъде,защо повечето хора станаха голяма работа,защо когато дадено момче или момиче чете Достоевски и не спира новата си кола пред Папараци същите тези "големи работи" си казват баси тъпия/та,защо любовта при повечето от младите хора е непознато понятие

Link to comment
Share on other sites

Ne mislq che vsichki se interesuvat ot materialnata chast na neshtata, a tochno obratnoto. Tova che ne go pokazvat e savsem razlichen vapros - prosto se zabelqzva mnogo poveche kogato nqkoi si parkira novoto BMW za 200000$ pred nqkoq diskoteka, otkolkoto kogato dvama "prostosmyrtni" sa vliubeni. A za tva deto "golemite raboti" mislqt ostanalite za tapaci - neka si izbivat kompleksite. Kogato si tup e normalno da narichash drugite tapaci. Grozdeto e kiselo vse pak.

Link to comment
Share on other sites

napulno sum suglasen s dok. podurjam mnenieto mu. prosto kompleksite v horata ve4e stanaha mnogo. a i vremenata se meniat. predi horata sa misleli po edin na4in a sega po suvsem drug. vie se obi4aite a puk kakvoto mu doide :) :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

От няколко години като седнем с приатели на мохабет все обсъждаме тази тема.Искам да ви попитам какво мислите.Защо всички се интересуват все повече от материалните благинки и чувствата изчезват някъде,защо повечето хора станаха голяма работа,защо когато дадено момче или момиче чете Достоевски и не спира новата си кола пред Папараци същите тези "големи работи" си казват баси тъпия/та,защо любовта при повечето от младите хора е непознато понятие

Човече започнах да пиша,само че заби ПЦ-то.Та бях писал нещо от тоя род:Какво очакваш от младите хора ???Неможе човек който хормоните му бошуват да се занимава със сериозни връзки от рода на 2-3 години.Хората просто искат да се забавляват.И както се базика бащата "Любовта са я измислили комунистите за да могат и те да правят секс."Сега му е времето на лудите купони,на простотиите на насиранията,на многото мадами.Има време и за другите неща,но времето между 15-25 си е чисто купонджийско и е грехота ако се обречеш на няква овца и ти ги вземе.

Link to comment
Share on other sites

Vseki vlak si ima pytnici. Losho e che 3ta i natatak klasa sa osnovnata chast ama...masata vinagi e bila kofti. Tyrsi si srodna dusha kydeto si mu e redyt i kato ia namerish shte sednem da se syglasiavame edin s drug za tova che liubovta syshtestvuva v nai-prekrasnia i i idealistichen variant.

Link to comment
Share on other sites

I kakvo tochno ochakvash da chuesh? Shtoto ne znam na men pyk ne mi e interesno da razbiram kolko horata ne viarvat v liubovta. Ne mi e niakak kef da useshtam che duhovnostta vse po-malko syshtestvuva naokolo. I gledam da se kria v sebe si i sobstvenoto si samodovolstvo do koeto sym stignal ne lesno no az si znam kak - celenasocheno i s goliamo jelanie. Moje bi ne sym prav. No ako iskash da promenish neshto...podkrepa ot men imash. Az lichno se probvam no obekta ne triabva da znae za manipulaciata...i vse pak e za negovo dobro.

Link to comment
Share on other sites

Tyrsi si srodna dusha kydeto si mu e redyt i kato ia namerish shte sednem da se syglasiavame edin s drug za tova che liubovta syshtestvuva v nai-prekrasnia i i idealistichen variant.

Човек се ражда и умира сам.През другото време разни хора му пречат и му казват как да си живее живота ! ;)

Link to comment
Share on other sites

хахахаха, ай стига ве, любовта била измислена от комунистите, само един прост човек може да каже такава глупост. Как само си личи, че в тоя форум има хора дето през живота си една книга не са прочели ;)

Kak samo naistina... Ama e veselo de...

Az mejdu drugoto tochno za tova i ne se zanimavam da pitam za nechii chujdi mnenia po takiva vyprosi. No shtom vi e interesno...gol on

Link to comment
Share on other sites

хахахаха, ай стига ве, любовта била измислена от комунистите. Как само си личи, че в тоя форум има хора дето през живота си една книга не са прочели ;)

Иво,немога да се меря с тебе по четене ама и аз не се имам за най-големия галфон.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че има истинска любов.Този, който искрено вярва в нея ще е открие.Човек е среща тогава, когато е дорасъл за нея, да знае как да се държи с една жена без да е засяга, наранява.....Това да имаш свястен партньор, с който да споделиш остатъка от живота си е нещо свято и малцина хора могат да го постигнат.

Link to comment
Share on other sites

Любов ли казахте? :P Ами Велвет,истината за мен опира до липсата на ценностна система...просто някои хора нито четат книги,нито гледат филми,нито слушат музика-е от къде,по дяволите,те да имат ценностна система?Истината е,че е тъжно,поне за мен,че живеем в такива меркантилни,комерсиални времена,когато можеш да купиш всичко с пари-не само любов,но и респакт,уважение.Тактиката е да се абстрахираш.Не да се навреш в миша дупка и да се депресираш,а просто да си над тези неща,над пичовете с Ес класа и мацките със силиконови цици,над чалга изявите и яденето на кебапче на фона на Глория.Както каза някой по-горе-за всеки влак си има пътници.Аз пътувам в друга посока... :D

Link to comment
Share on other sites

Човек се ражда и умира сам.През другото време разни хора му пречат и му казват как да си живее живота ! ;)

4e se rajda i umira sam dosta 4esto e vqrno.Ima i hora deto se opitvat da kajat kak 4ovek da si jivee jivota.No zavisi samo ot 4oveka dali 6te jivee kakto mu e kazano.

Link to comment
Share on other sites

Тактиката е да се абстрахираш.Не да се навреш в миша дупка и да се депресираш,а просто да си над тези неща,над пичовете с Ес класа и мацките със силиконови цици,над чалга изявите и яденето на кебапче на фона на Глория.

Jalko samo che i az sym stignal samo do tozi izvod. Nadiavah se izrechenie zapochvashto s "Taktikata e" da mi otvori ochite pyk to te bili otvoreni.

Aide edin pozdrav: Soundgarden - Searching with my good eye closed

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че има истинска любов.Този, който искрено вярва в нея ще е открие.Човек е среща тогава, когато е дорасъл за нея, да знае как да се държи с една жена без да е засяга, наранява.....Това да имаш свястен партньор, с който да споделиш остатъка от живота си е нещо свято и малцина хора могат да го постигнат.

Още един човек, който с радост прибавям към "респект" листата си! Много хубаво казано! Евала на такива хора! Хора като GeorgiK, velvet_underground, HEKTIK...

Link to comment
Share on other sites

Stiga be bate Bore...dve hvalbi za edin den ne e redno. Staiata mi e malka i veche ednata mi ryka izliza prez prozoreca. Niama nikoi vkyshti a iglite ne gi znam kyde sa ta ne moga da se spukam...

[ostanaloto e napisano s nos(ne se pritesniavaite i toi se e nadul)]

Istinska luboff...ne e pravilen termina shtoto to ima samo istinska. Drugoto ne e. No edna fraza moje bi triabva da se izvadi ot post-a na still_alive makar che sys vsichko sym syglasen. Tova neshto e che chovek triabva da tyrsi. Malko sa horata koito znaiat kak stava tova. Formula niama. Moje bi prosto triabva da se zapoznavate s poveche hora i da probvate sliapo. Az lichno zalagam na vseotdainostta. Iziskva neveroiatno skrivane na egoizma... Moje bi za tova na normalno sym goliam egoist...izbiva ot vseotdainostta mi kym neshtoto s koeto se zanimavam v momenta. Triabva smiatam chovek da dade vsichko ot sebe si v poznanstvoto si s edin chovek ako ima i nai-minimalen shans za neshto goliamo i veliko. Tova e moiat nachin no vseki si ima svoi ili si niama i ne priznava tyrseneto na liubovta kato realno deistvie. Spored men ima takova neshto i to e jiznenovajno zashtoto liubovta poniakoga ne idva sama.

Link to comment
Share on other sites

Любов ли казахте? :P Ами Велвет,истината за мен опира до липсата на ценностна система...просто някои хора нито четат книги,нито гледат филми,нито слушат музика-е от къде,по дяволите,те да имат ценностна система?Истината е,че е тъжно,поне за мен,че живеем в такива меркантилни,комерсиални времена,когато можеш да купиш всичко с пари-не само любов,но и респакт,уважение.Тактиката е да се абстрахираш.Не да се навреш в миша дупка и да се депресираш,а просто да си над тези неща,над пичовете с Ес класа и мацките със силиконови цици,над чалга изявите и яденето на кебапче на фона на Глория.Както каза някой по-горе-за всеки влак си има пътници.Аз пътувам в друга посока... :D

Това беше много силно :punk . Бравос! За съжаление са малко хората разсъждаващи по този начин, които не се поддават на депресията или пък с телефон от 600 лв. и дрехи с лъскаво етикетче се мислят, че са над другите.

Link to comment
Share on other sites

според мен проблемът е в това, че хората не ги ебе за любоФФта. в смисъл - имат тоолкова много глупости на главата, че просто не им стига време да хванат любоФФта за ръката. но за мен това не е основателна причина за липсата на любов. някои се опитват да се измъкнат от нея точно с този довод. искам да ви кажа нещо, което споделям с всеки причтел и мисля че съм го казвал и във форума.

преди време бях твърдо застанал зад твърдението, че любо в преди 25-30 годишна възраст няма, а до тогава единствяеното, което можеш да правиш с човека от срещуположния пол е груб, животински секс:). и всеки, който ми каже "Олеее, Тошка, обичам го/я" му викам, "абе ,човек, стегни се, това е временно, няма любов, ходи си живей живота!" НО, и същия Тошка го сполетя любовта и сега вече полудява.:) и вече мнението по въпроса е коренно различно. няма значение годините - тя любоФФта си идва без да пита. и няма нищо с външния вид. в смисъл, че можеш да харесваш един вид мъже/жени, а да се влюбиш в пълната противоположност.

е ,пичове, дано сте ме разбрали:)

Link to comment
Share on other sites

Razbrali sme te...nie...niakoi. Abe az te razbrah. Tia neshta ne zavisiat nito ot vyzrast nito ot socialno polojenie nito pyk dyljina na kosata(vypreki che tova shteshe da e dobre da se promeni :P ). Poniakoga to prosto se sluchva i e prekrasno. Deto vikash vynshnia vid...ami niama nikakvo znachenie pyk. Moje bi ima edna granica pod koiato prosto skapania mu vynshen vid(to iavno e edin vid...) prechi da vidish po-vajnite neshta. No vsichko nad tazi granica koeto e po-golemiat procent stava. T.e. prakticheski vsiakakvi ideali za krasota i haresvane na tipove e bezmisleno ili pone ot tazi gledna tochka. Neshto podobno e i s men. Samo che poniakoga chovek se byrka i posle razbira kakvi hora naistina haresva i...taka. Kolkoto do predishnoto ti mnenie - niama da go komentiram shtoto sam si znaesh kakvo e moeto mnenie za tia neshta a i tvoeto veche e drugo taka che...gol on det sa vika.

Link to comment
Share on other sites

според мен проблемът е в това, че хората не ги ебе за любоФФта.

Мдам, някои хора хич не ги е*е за любовта. Е*е ги само да е*ат. Ама като не са усещали какво е да обичаш, това е положението. Пожелавам им на всички да бъдат просветени в това блаженство - да си влюбен. Аз тържествено си обещавам, че повече няма да пиша по теми , свързани с любов и жени, защото няма смисъл - малко са хората, които мислят като мен, още по-малко са тези, които биха се повлияли по някакъв начин. Ама аз и не искам да променям нечии виждания за живота. Рано или късно всеки ще разбере дали е прав или греши. В това число и аз. За финал и аз ще ви поздравя с една песен:

Slipknot - Vermillion pt2

Link to comment
Share on other sites

Razbira se che e taka. Masata vinagi e bokluk i tova smiatam e syvsem iasno. Te neshtata sa malko kato na piramida. Nai-nisko ima nai-mnogo hora. Nai-visoko stoiat bogoizbranite - tvorcite. Nie gledame da se butame niakade okolo sredata pone i ako moje da privlichame poveche hora nagore. A masata vinagi shte e nai-mnogobroina i nai-kofti.

Link to comment
Share on other sites

Аз тържествено си обещавам, че повече няма да пиша по теми , свързани с любов и жени, защото няма смисъл - малко са хората, които мислят като мен, още по-малко са тези, които биха се повлияли по някакъв начин.

I vse pak nqkoi moje da se povliqe.Za6to da spira6 da pi6e6.Tova nali e forum.Za da izrazi6 SOBSTVENO mnenie.Ne da go nalaga6 da drug.Prosto izlaga6 svoqta gledana to4ka.I vinagi ima 6ans,makar i ponqkoga maluk,nqkoi da se povliqe.

Link to comment
Share on other sites

Abe ima ama to chovek po niakoe vreme useshta kolko e shansa i tegli mainata. Normalno. Vij che i az biah aktivno pochti ciala godina ama chovek sa useshta po niakoe vreme i ot kolko vreme sym pisal samo v tia dve temi ei tuk. E pisal sym kato za 7 temi ama tva e drugo. Smisylyt vse pak e malyk i ne znam zashto go pravia. Moje bi zaradi malkia shans... Znam li...

Link to comment
Share on other sites

Men ako pita6 trqa da razbere6 za6to go pravi6.S kva cel.6toto ako znai6 za kvo se bori6 ima pove4e entusiazum i si4ko.

Sega po temata

Seki edin 4ovek go zastiga lubofta po nqkoie vreme v jivota.Nai-4esto e ot drugiq pol,no ne vinagi.Ima hora koito ne vqrvat f lubofta,za6toto ne iskat.Drugi za6toto se strahuvat.Ponqkoga se slu4va da ne oseti6 na vreme 4e si vluben i da zagubi6 obekta na svoqta lubov.No spored men ima lubovi tq idva pri seki,a tova 4e ne vinagi se osuznava na vreme ili 4e ne vinagi e spodelena e drug vupros.Puk tq nqkoi put idva sravnitelno kusno i prez tva vreme ve4e si se ot4aql 4e nqma takova ne6to.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...