Jump to content
BulForum.com

Продавам лаптоп !


Recommended Posts

оферта: 195 лв. ( лаптоп с инсталиран ОС и програми, зарядно, диск с драйвери и диск с WINDOWS XP SP3, 3D optical mouse LM3130 с подложка, камера "SP" с драйвери, слушкалки, компактен микрофон " HAMA", S-VIDEO кабел за видео връзка с ТВ , комплект 4 отвертки за лаптоп, чисто нови 2 бр.микрофибърни кърпи за почистване на екрана за многократна употреба, две чисто нови батерии CR14P 1.5V MEGA EXTREME SUPER POWER,чисто нова шапка с козирка, спортно горнище GURU FASHION ! )

оферта: 185 лв + всички изброени горе добавки !

Link to comment
Share on other sites

оферта: 185 лв + всички изброени горе добавки !

 

цена: 180 лв. + още една добавка: охлаждане за хард-диск на стационарен компютър марка " SPIRE" с два вентилатора

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

На части ако тръгнеш да го пускаш, искам хардчето :)

 

засега нямам такива намерения :) лаптопът работни страхотно, а цената, която му търся е ТРАГИЧНО (за мен) НИСКА ! такива машини вървят по 300лв. аз го давам наполовина и то с подаръци на стойност 100 лв !

Link to comment
Share on other sites

засега нямам такива намерения :) лаптопът работни страхотно, а цената, която му търся е ТРАГИЧНО (за мен) НИСКА ! такива машини вървят по 300-350 лв. аз го давам наполовина и то с подаръци на стойност 100 лв !

Минал е покрай тези цени преди 2 години, но не и сега, само заради подаръците май си струва сегашната цена. Продава ли се без подаръците на по-ниска цена?

Link to comment
Share on other sites

Минал е покрай тези цени преди 2 години, но не и сега, само заради подаръците май си струва сегашната цена. Продава ли се без подаръците на по-ниска цена?

 

имам впредвид , че по толкова вървят по фирмите. справка: www.crash-bg.com иначе за частни лица всеки си решава :) ако погледнете в сайта такава машина я дават за 275 лв и отделно доставката. сравнявам с там, защото от там съм го взимал , а и те са най-евтините в БГ. моят модел го давам със 100 лв надолу и то без да се начислява доставка, а да не говорим с колко подаръка ! също така моят има малко по-бърз процесор и по-голям харддиск. вярно, че онзи е с DVD/CDRW комбо, но надали някой ще записва CD дискове, ако и записвачката му работи все още, което е малко вероятно. около 10 процента. в най-добрия случай ще записва избирателно :)

Link to comment
Share on other sites

имам впредвид , че по толкова вървят по фирмите. справка: www.crash-bg.com иначе за частни лица всеки си решава :) ако погледнете в сайта такава машина я дават за 275 лв и отделно доставката. сравнявам с там, защото от там съм го взимал , а и те са най-евтините в БГ. моят модел го давам със 100 лв надолу и то без да се начислява доставка, а да не говорим с колко подаръка ! също така моят има малко по-бърз процесор и по-голям харддиск. вярно, че онзи е с DVD/CDRW комбо, но надали някой ще записва CD дискове, ако и записвачката му работи все още, което е малко вероятно. около 10 процента. в най-добрия случай ще записва избирателно :)

 

нова цена: 170 лв. ( лаптоп, зарядно, драйвери, диск с Windows XP SP 3 )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

нова оферта: 149 лв. + оптична мишка с подложка и два броя чисто нови DVD филма !

 

нова оферта: 139 лв. + всички изброени по-горе бонуси ! ХИТ ЦЕНА !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...