Jump to content
BulForum.com

Celeron1.7 MB/P4S5A/512 SDRAM


Recommended Posts

Daite mi RAZUMNI oferti molia

Ако е възможно "ако ти отърва де" дай цена на чаркалъците по отделно.Мисля ще имаш по-голям успех.

Link to comment
Share on other sites

Ако е възможно "ако ти отърва де" дай цена на чаркалъците по отделно.Мисля ще имаш по-голям успех.

Da kajem rama $95

MB $45

CPU $40

Link to comment
Share on other sites

Na4i cenite kak stoqt:

MB 35$

CPU-30$

RAM-65$ ne6to ot sorta po-se qdva. 6toto 256 SDRAM PC133 e 50-60lv.(demek 30-35$)

Начи цените не стоят точно така,щото ако рама беше толкова,имам доста познати дето нямаше да правят луди пари за дето са събирали като пчелички през годините,но това е друга тема.Ако си навит на дъното и процесора,начи можем да се разберем на нещо между мойто и твойто,което ще ни направи реалисти по въпроса.

Рама е една плочка и те прави да летиш :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Тази рам марка и скорост има ли си ?Пък и ти я продаваш по-скъпо от колкото стуват нови, посмали малко.

Nova SDRAM 512/133 v momenta cenata i varvi nagore i niama da spre i tova vsichki znaem zashto e taka,nali.A nova struva okolo $110 v momenta.Markata nemoga da ti kaja,shtoto mi raboti v momenta na PCto,no e 133.

Kolko iskash da svalia?$5 svaliam i tova e

Link to comment
Share on other sites

q dai malko poveche info za dynoto i CPU-to

dai nqkyv link sys snimka

niamam kak da go snimam,sajaliavam.Kupuval sum go novo,daje mai ima oshte 1-2 meseca garancia no kakto i da e.Tochno e P4S5A/DX+ ima vgraden sound-4kanalen,dva slota SD i dva DDR,5 PCI,AGPx4,a procesora e Intel Celeron4 1.7G. Tova e,neznam kakvo drugo da pisha. Pri testvane s WinRar (sigurno niakoi znaiat,che tova e nai-dobria nachin da testvash CIALATA mashina) mi dade s 10-15% po-dobri rezultati ot AMD 1.8+(mai raboti realno na 1.5 ili neshto podobno).Daje na men harda mi e Maxtor40Gb/5400 a na drugia e Maxtor120Gb/7200.Drugoto ednakvo.

Po princip ne burzam da go prodavam,no sega imam pari za po-goliama mashina i iskam da izpolzvam momenta,no tova sa si moi griji

Link to comment
Share on other sites

С WinRar се тества прозвдителността при целочислени операции. Това е може би едниствения тест при който този Celeron бие AMD 1.8+

Link to comment
Share on other sites

С WinRar се тества прозвдителността при целочислени операции. Това е може би едниствения тест при който този Celeron бие AMD 1.8+

abe iavno gi razbirash,az nemoga da se pohvalia s tolkova znania,no toia deto e negovo AMD-to go predloji toia test,a toi ot svoia strana e treta ili chetvurta godina KST.

Ne si vijdal tolkova dulgo izrechenie nali i az ne biah do sega

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...