Jump to content
BulForum.com

Волейбол !


Slain

Recommended Posts

Eми да, аз за следващата неделя говорих... ама нещо не сте разбрали май... Ама трябва да знам по от рано за да говоря за залата.. ;) Айде пък може и да си направим някакво турнирче ако има повече кандидати... Предлагам да е по тройки. В моя ще е Stenli и още някой... :) :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
Eми да, аз за следващата неделя говорих... ама нещо не сте разбрали май... Ама трябва да знам по от рано за да говоря за залата.. ;) Айде пък може и да си направим някакво турнирче ако има повече кандидати... Предлагам да е по тройки. В моя ще е Stenli  и още някой... :) :D

тебе май те хвана страх от моя милост :lol: че почна да увърташ другата по-другата. ама както и да е, знаеш че аз съм винаги готов само да няма контузии :punk когато кажете отиваме и се разбиваме :music

Link to comment
Share on other sites

тебе май те хвана страх от моя милост :lol: че почна да увърташ другата по-другата. ама както и да е, знаеш че аз съм винаги готов само да няма контузии :punk когато кажете отиваме и се разбиваме :music

http://www.warez.ru/invision/index.php?sho...ndpost&p=285369 ти май наистина не можеш да четеш! Нали знаеш че в събота имам мачове и просто така се получава че не мога тази неделя, защото заради мача съм зает! Ама ако си толкова надъхан ай да залагаме нещо и да те хващам... ако искаш и сега мога! :allien

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...