Jump to content
BulForum.com

Волейбол !


Slain

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Жалко за Ники Иванов :(((( на мене ми е един от любимците :((( А и гледах шоуто на Слави като бяха гости - не виждам какво грешно е казал, че да го изгонят...

 

ПС Браво на Владоооооо!!!!

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Ники Иванов :(((( на мене ми е един от любимците :((( А и гледах шоуто на Слави като бяха гости - не виждам какво грешно е казал, че да го изгонят...

 

ПС Браво на Владоооооо!!!!

Сега нямам много време да ти обясня но към 22:00 ще ти драсна няколко реда с по подробно обяснение... Само ще ти кажа че както и всичко друго в България и тва беше наредено ;)

Link to comment
Share on other sites

Ники Иванов от години си е куку-руку, всички от "стария" национален много ме кефят, но любимец номер едно си остава Любо Ганев- и в залата и извън нея. Джеймс, кой ви е треньор сега? Не съм гледала мач на "Локо"- то от години, тогава Каспар Симеонов беше треньор, но сега сигурно е някой друг.

Иначе не играя много-много волейбол, защото тренирам баскетбол и не ми остава време;).

Link to comment
Share on other sites

Ники Иванов от години си е куку-руку, всички от "стария" национален много ме кефят, но любимец номер едно си остава Любо Ганев- и в залата и извън нея. Джеймс, кой ви е треньор сега? Не съм гледала мач на "Локо"- то от години, тогава Каспар Симеонов беше треньор, но сега сигурно е някой друг.

Иначе не играя много-много волейбол, защото тренирам баскетбол и не ми остава време;).

Еми значи досега треньор беше баща ми- Петьо Драгиев, но понеже замина за чужбина, сега още не се знае кой ще ни води ;)

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Ники Иванов :(((( на мене ми е един от любимците :((( А и гледах шоуто на Слави като бяха гости - не виждам какво грешно е казал, че да го изгонят...

 

ПС Браво на Владоооооо!!!!

Значи сега да си дойдем на темата.. Еми те просто искаха да го изгонят за да може да играе Андрей Жеков (разпределителя на Левски) и просто си търсеха повод. И след въпросното шоу от БФВ обявиха че според договорите състезателите нямат право да говорят по финансови въпроси свързани с федерацията и с това обяснение го освободиха. Те просто си търсеха оправдание и решиха че с това ще са убедителни :) Жалкото е че губи нашия национален отбор, защото е хубаво да имаш двама опитни лидери в отбора (заедно с Пл. Константинов) които да държат отбора на висота. Но изглежда че нашите управници мислят само за себе си и как да изкарат някой и друг лев :) То си е така. Искат Жеков в националния за да го продадат в чужбина за повече кинти ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи сега да си дойдем на темата.. Еми те просто искаха да го изгонят за да може да играе Андрей Жеков (разпределителя на Левски) и просто си търсеха повод. И след въпросното шоу от БФВ обявиха че според договорите състезателите нямат право да говорят по финансови въпроси свързани с федерацията и с това обяснение го освободиха. Те просто си търсеха оправдание и решиха че с това ще са убедителни :) Жалкото е че губи нашия национален отбор, защото е хубаво да имаш двама опитни лидери в отбора (заедно с Пл. Константинов) които да държат отбора на висота. Но изглежда че нашите управници мислят само за себе си и как да изкарат някой и друг лев :) То си е така. Искат Жеков в националния за да го продадат в чужбина за повече кинти ;)

16. Избягвайте пускането на няколко последователни (непосредствено едно след друго) мнения в една и съща тема. Ако има нужда да допълните или редактирате мнението си, и все още никой не е писал след Вас, използвайте бутона Edit(редактиране). Намира се долу вдясно на всеки Ваш пост.

Link to comment
Share on other sites

16. Избягвайте пускането на няколко последователни (непосредствено едно след друго) мнения в една и съща тема. Ако има нужда да допълните или редактирате мнението си, и все още никой не е писал след Вас, използвайте бутона Edit(редактиране). Намира се долу вдясно на всеки Ваш пост.

Карай бе имам още доста проценти :) :)

Едит: Майтап. Просто нямаше как да го свържа с предишното мнение :) Сори

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Сашо кога ще ходим да играем волейбол бе ламер :P теб те хвана страх май :D

Когато кажеш...Може да си заложим и телефоните ако искаш.. :P :D С удоволствие бих се сдобил с още един телефон ;)

Link to comment
Share on other sites

Когато кажеш...Може да си заложим и телефоните ако искаш..  :P  :D С удоволствие бих се сдобил с още един телефон ;)

Не искам да ти зимам телефона. Там в залата на локото нали си VIP. може ли да ни уредиш 1:1,5 часа да играем. ей ще съберем навитаци от warez-а и ще пукаме :D ама като се стопли. а може и на ВСИ и Академик само да не надделе шубето в теб :P иначе няма смисъл да залагаме не искам да ти взимам телефона :rolleyes:

 

 

 

едит:пост №1500

Link to comment
Share on other sites

На мен много ми се играе ама аз до даскалото не се хванах да идана тренировка кой ме знае дали ще се сетя и с вас да дойда.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да ти зимам телефона. Там в залата на локото нали си VIP. може ли да ни уредиш 1:1,5 часа да играем. ей ще съберем навитаци от warez-а и ще пукаме :D ама като се стопли. а може и на ВСИ и Академик само да не надделе шубето в теб :P иначе няма смисъл да залагаме не искам да ти взимам телефона :rolleyes:

едит:пост №1500

Аз за час ще говоря, ама наистина да се стопли времето че последните дни тренираме при минус 12 градуса... :sick и да ти кажа честно ефекта от тренировките е нулев... А за телефоните, аз съм съгласен, ама май ти се измяташ... все пак аз ако го загубя (вероятността да ме биеш е по малка от тази да се оженя за Анджелина Джоли :D :D ) ще ти го дам... Ама май теб те хвана шубето а???

Link to comment
Share on other sites

Мдам..И на мен ми се играе.....Пък и за момента само в даскало играем...

Link to comment
Share on other sites

Ако ще играете надявам се да приемете и едно момиче да поиграе с вас!(не съм от най-добрите,но все пак имам мерак;Р)

Разбира се че ще те приемем :D едно момиче никога не е излишно :D Иначе с някои хора вече се убедихме че залата в Академик (малката) става за волейболче и някой път трябва да идем да поиграем :D

Link to comment
Share on other sites

Аз за час ще говоря, ама наистина да се стопли времето че последните дни тренираме при минус 12 градуса... и да ти кажа честно ефекта от тренировките е нулев... А за телефоните, аз съм съгласен, ама май ти се измяташ... все пак аз ако го загубя (вероятността да ме биеш е по малка от тази да се оженя за Анджелина Джоли ) ще ти го дам... Ама май теб те хвана шубето а???

 

Знам за кво говориш маина.кофти е да се тренира на студено иначе за малката на академик сега там е такъв студ..ама може и аз да се включа все пак от година и нещо не съм играл а бях добър :) :angry: :punk

Link to comment
Share on other sites

Както много пъти съм казвал, няма никакви проблеми за това, кой ще дойде- единственото условие е да има мерак ;) a за това кога да играем, предлагам да се разберем за слдващата неделя, или пък по следващата, защото аз в съботите имам мачове и не мога :( Но смятам че неделя е доста удобен ден... само трябва да се разберем за да идя да говоря за залата на Академик ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми аз по принцип в неделя нямам ангажименти :) така че когато кажете отиваме :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...