Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

ако дъното ти е Dual Chan . си взимаш 2х256 ,ако е Single Chan. 512 ,няма смисъл да дадеш повече пари за 2х256 ,ако нямаш Dual Chan . технологията

 

Еdit : е може и да има , ако си вземеш дъно с Dual Chan. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Spored men po dobre 2x256MB ot kolkoto 1x512MB

 

I 2x256MB da slojesh i 1x512MB cenata e edna.Samo kadeto imash edno predimstvo ako si s 512MB che polzvash edin slot a s 2x256 dva. Zavisi s kakvo duno si vse pak ako moje da durji nad 1024MB RAM slagai 512MB zashtoto sled vreme moje da reshish da slagash i oshte edna pruchka RAM 512MB.

 

Xaide Chaoz Che Veche Mise Prespa.

Link to comment
Share on other sites

I 2x256MB da slojesh i 1x512MB cenata e edna.

 

Няма такова нещо 2x256MB струва повече

 

Samo kadeto imash edno predimstvo ako si s 512MB che polzvash edin slot a s 2x256 dva.

 

И в какво точно се състои предимството на това да ползваш един слот :confused бих казал, че по скоро е обратното ;) имайки предвид новите дъна и технологията Dual Chanel

 

Zavisi s kakvo duno si vse pak ako moje da durji nad 1024MB RAM slagai 512MB zashtoto sled vreme moje da reshish da slagash i oshte edna pruchka RAM 512MB.

Всички нови дъна потдържат доста повече от 1024 ;)а и каквато и памет да сложи сега, ако след време реши да слага още а дъното му е Dual Chanel,което е много възможно имайки предвид, че смята да ъпгрeйдва сега, а по-голяма част от продаваните и хубави дъна сега са такиви едвали ще му свърши работа старата памет без значение дали е 2х256 или 1х512.(естествено това важи при положение, че смята да използва Dual Chanel)

Link to comment
Share on other sites

iskam da popitam koe e po dobre za kompa:512DDR ili 2x256 DDR ,za6toto smqtam da si upgreidna kompa.Blagodarq predvaritelno

 

Spored men vij kak ti izliza po igodno finansofo to za proizvoditelnost trudno ste se zabeleji. No vse pak az bih predpochel 512 na tsialo: :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...