Jump to content
BulForum.com

About The Search Engine


ScherZ

Recommended Posts

imam vapros4e..kogato tarsq da kajem mp3-ka sas tarsa4kata na warez.ru i sled kato mi ozvede resultati..kato natisna linka se predpolaga 4e trqabva da zapo4ne da se svalq samo 4e na men mi dava greshka i ne moga da svalqm ot tam ...trqbva da ida da namerq faila prez vsi4kite papki det e slojen i togava da go svalq..zashto e taka..pri men li e greshkata ili e neshto ot samiq sait:) samo pitam de da znam:) :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Tova e gre6ka na Flashgeta,na4i ili otiva6 napravo v direktoriata na linkovete i otam s Flashget,

ili otvaria6 Flashget i 6traka6 desen buton na mi6kata i dava6 Properties,otam na URL vij 4e

e gre6no url-to triabva v na4aloto da iztrie6 malko,pogledni go i 6te razbere6. :P

Link to comment
Share on other sites

Грешката е отчасти на флашгет но и отчасти на търсачката или начина по който събира статистиката за това какво се търси и къде се клика ;) Проблемът е, че след получаване на наличната информация не се стига до редиреткване до реално урл. През браузера е ОК, но...

 

http://furiozo.com/click.cgi?q=damnation+g...Game_'95/01. The Damnation Game.mp3 (пример)

 

Проблемът предполагам, че е в използването на следния знак: '|'

Link to comment
Share on other sites

Не е номера да се занимаваш ти...

 

номера е да работи без да се занимаваш ;) юрнах furiozo да помисли за разрешаването на проблема...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...