Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте дъно


Recommended Posts

от два дена се тухкам дали да си дам парите за компютъра или нещата отидоха ,че ще давам :).

Та така процесор съм си харесал Атлон XP 1.6-1.8 в сисъл толкова пари давам .

Самоче за дъно немога да реша , ще му слагам една Gforce 2 + 60gb баракуда на 133 това почти всички дъна го подържат , самоче какво да избера

Предложиха ми Солтек , чувам добри работи и за Asrock , които са и доста по ефтини ,така че ето ви между какво се колебая казвайте кое си струва:

 

ASROCK K7S8XE/SIS748/FSB400 - 45$

незная кой модел на Солтек ми предложиха цената беше 61$ , пък и акто чета ревюта някои модели дъна са много зле !

Има модел на Асус за тия пари

ASUS A7V8X-X/KT400/DDR400/LAN

 

ASUS A7V600-X/KT600/SATA/LAN

така че като гледам първото трябва да се бори с дъна от ценови клас от 65$ .

 

Офф омотах се вече кажете кво си струва и какво препоръчвате , не ми трябва за пържене нещо и държа да има вграден звук :)!

 

 

П.С. Трябва ми и кутийка , самоче немога да намера свястна с вкарваш вентилатор , намерих но има и датчици и това я оскъпява мен ми за охлаждането ,че там дето стои машината не е студено достаъчно :)!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Zemi si Asus tova e istinata kum pravelniq put!

 

Asus A7N8X-E DELuxe NFORCE2, DDR400, SB5.1, 2xLan1000, ATA133, SerialATA, USB2.0, 1394

 

Човека много ясно е казал, че не му трябва дъно за "пържене" и ако беше прочел по внимателно щеше да видиш, че се е ориентирал към дъна доста под 100$ а не над 100$ а и ако говорим за хубави дъна има доста по добри и евтини от това ;) което ми напомня да те питам при положение, че цяла вечер "рекламираш" ASUS и в други теми защо си с ECS а не с ASUS :confused

Link to comment
Share on other sites

K7 Triton GA-7VT600 VIA KT600 chipset

 

moito e takova smqtam che e hubavo duno

za evtin variant elitgrup

Link to comment
Share on other sites

M/y drygoto tova duno e 105$ na ASUS no ako 5$ sa problem eto oshte nqkolko modela MB.

 

Gigabyte 7N400L, NFORCE2, DualDDR400, Lan, AGP 8X, SB5.1, ATA133, USB2,0

 

Elitegroup N2U400-A, nForce-2, DDR400, SB5.1, Lan, ATA133, USB2.0, AGP8x

 

EPOX 8RDA+ nFORCE-2, DDR400, SB5.1, Lan, AGP 8x, ATA133, USB 2.0, 1394

 

Asus A7N8X-X NFORCE2, DDR400, SB5.1, ATA133, USB2.0

 

Do 100$ ima Golqm Izbor. Xaide Lek Den.

 

------------------------------------------------------------------------------

K7 Triton GA-7VT600 VIA KT600 chipset

Spored men nForce2 e po dobor ot VIA Zashtoto sum testval Mashina Abloliytno Kopie Na Moqta ..... samo gonoto beshe drygo GigaBite~VIA.

I Na testa go bix s okolo 400 points nesa mnogo no vse pak da kaja.

Link to comment
Share on other sites

EPOX 8RDA+ е най-добрият вариант за под 100$.Дори и за 70 може да се намери.А над 100$ мисля,че най-доброто е NF7-S.

 

.:EDIT:. Я виж ей тая темичка - http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?s=&threadid=35584

 

Изключително изгодно и ти препоръчвам да дадеш блиц цената!

Link to comment
Share on other sites

predi 10 dni si vzeh soltek SL-75FR3 nFors2 za sheisetina dolara i AMD barton 2500+.Imam oshte edin poznat s takuv procesor,koito smeni tri dyna do kato se ustanovi na soltek i moga da kaja che chovek kato se zaigrae v biosa ne mu se puska operacionna sistema,tolkova mnogo neshta moje da si napravi.Opredeleno go preporychvam a i cenata mu e prekrasna v sravnenie sas stote dolara po-gore

Link to comment
Share on other sites

mislq 4e gygabyte s nforce 2 ili epox 8rda+ e dosta dobur variant za 1800+

az li4no sams gygabyte i sam stra6no dovolen

 

athlon 1800+

gygabyte nforce2 ultra400

1gbkingstom

fx 5600 manli 128mb

cd-rom sony52x

cdrw lg52x

dvdrw lite-on 8x

hdd seagate 40gb 7200rpm

psw 400w jnc

sb creative 5.1live digital

tv tuner manli

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...