Jump to content
BulForum.com

21' Монитор SONY Какво да го правя?


Recommended Posts

Извинете ме ако пиша в неправилния раздел, но понеже си купих LCD монитор и ми остана стария 21" Sony, тръба, с плосък екран и вграден предпазен такъв, нито го продавам, нито търся да купувам нещо и затова писах тук.

 

Можете ли да ми дадете съвет на коя фирма да се обадя да дойде да го вземе ако ще и за без пари, понеже съм го сложил на едно място, но пречи защото е топуз, а и до някой друг ден няма да мога и да го мръдна понеже ще ме оперират, а тежи колкото два 50 калиброви снайпера. Мониторът си работи, немога да му дам специфика на работата.

 

Ако някой желае да го вземе да пише тук, да му дам адреса си, за да знае къде да ме чака утре, понеже в други ден съм в болница.

Link to comment
Share on other sites

Пусни го в раздела за продажби с ниска цена и все някой ще те отърве от него.Не забравяй да напишеш в темата, че купувачът сам трябва да си го носи.

 

Едит: Даже може и аз да го взема, че синът ми има някакъв 19" DELL в неговата стая, и прояви интерес като му споменах, щото неговият нещо не му харесвал...;)

Прати ми на ЛС някакъв адрес и телефон.

Link to comment
Share on other sites

Много хора, които работят с фотошопи и тн още предпочитат кинескопните монитори, защото имат по-верни цветове от lcd-тата до 7-800лв (от всичко масово).

Така че определено не е за изхърляне - ако не ти се занимава с продаване подари го на някой да го използва wink.gif

Ако бях в Пловдив и аз щях да имам интерес, защото работя само с кинескопи - не ми пречи че е 35 кила и имам достатъчно голямо бюро xmas.gif

........

Въпрос - случайно зеленото да му е в повече и всичко да зеленее сериозно (питам, защото съм имал сони с такъв проблем и из нета разправят, че е масов)

Link to comment
Share on other sites

Ами като си купих новия монитор чак тогава забелязах, че е все едно са избелели цветовете му, но може и така да ми се струва, иначе си работи.

И аз работя с Фотошоп, но работата е там, че преди цветовете, слагам по важност очите ми.

Просто няма къде да го сложа, пък ми пречи. Хайде някой да идва да го взема на момента, че немога да го гледам вече и няма къде да го сложа, понеже разчиствам стаята

Link to comment
Share on other sites

Ако е в пловдив го взимам, пиши ми на скайп/icq

 

ICQ: 268391327

Skype: po_taka

 

edit: ако мидекс се откаже разбира се

Link to comment
Share on other sites

Сори, че не ти отговорих на ЛС-то, но бях из улиците по работа. Този, дето го е взел, определено ще остане доволен, тъй като аз имам като втори монитор 21" DELL Trinitron и съм доволен от него...само дето тежи като камък и заема доста място. :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...