Jump to content
BulForum.com

Продавам DVR (автомобилен регистратор)


Recommended Posts

Продавам стария ми регистратор, ползван епизодично няколко пъти, защото малко след това си купих друг от по-висок клас, така че външно е неразличим от нов..

Моделът е G1W с чип от по-ниския клас NTK 96220. Предимства - продавам го евтино ; няма лаг между отделните отрязъци ; motion detect ; G-sensor, IR ; записва и на батерия ; мисля, че даже имаше някакъв HDMI изход (довечера ще проверя) / Недостатъци: картината не е много детайлна по причина ниския клас чип и това, че FullHD вероятно го прави с интерполация ; записва звука доста слабо ; не поддържа нощно WDR, а вместо това има IR, което действа на малко разстояние пред колата ; клипчетата се записват като AVI, което води до малко по-голям обем на файловете, което при loop-recording не е кой знае какъв проблем, защото като запълни картата тръгва пак от началото й. Като цяло става за базов регистратор за човек, който не иска да влага голяма сума, защото спокойно може да регистрира (не дай боже) проблемните ситуации на пътя, понеже знаете че след произшествие за това кой бил виновен, често остава само "дума срещу дума" от различните участници в него.

 

В кутията му има стойка за предното стъкло, дълъг кабел за захранване от запалката, USB кабел и ръководство.

 

Цена 25 лева

 

Поддържа до 32GB SD карти, аз го бях ползвал с една 8GB клас 6 и нямах лагове. Довечера ще го снимам заедно с кутията и останалите неща, а засега давам линк към същия модел в Амазона, където има и повече данни (там са объркали ъгъла на заснемане - 120 градуса е).

 

Edit: Добавям обещаните снимки (като се цъкне върху някоя става в реален размер).

 

561efaa98f851c2f.jpg 7d59b706cc3e417f.jpg 04d0b365ad36b729.jpg aa85ddc3fc596662.jpg 4eec9ce5df956d09.jpg 0349fdeb7fbcfad7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Сега се прибирам, след малко ще го снимам и ще добавя снимките в първия пост. Тъй като виждам, че вече има двама желаещи, за да няма недоразумения относно качеството на записване, ще проверя дали някъде нямам останал клип от едно пътуване по магистралата преди година, за да добиете представа. Засега намерих само едно кратко клипче, дето го бях поместил в тубата точно когато бях взел сегашния ми регистратор и правех сравнение между двата. На абсолютна тъмнина и само с осветление на фаровете е практически неизползваем ; на силно улично осветление пак не предава картината добре ; единствено ако се приближиш с пуснати фарове на няколко метра до предната кола тогава горе става, но с евтините регистратори е така - вече съм се убедил, че за да получиш хубава картина, просто трябва да дадеш трицифрена сума.  ;)

Ето го това кратко нощно клипче (отляво е новия ми, отдясно - тоя дето продавам) - пуснете си го на цял екран и FullHD резолюция, за да добиете по-реална представа, но имайте предвид, че на това клипче съм съвсем близо до предната кола, фаровете осветяват достатъчно добре номера й, таксито е в спряло положение и т.н., а в реалността рядко се събират толкова добри ситуации за снимане. ;)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=3O-fpW6Jvh0

Link to comment
Share on other sites

ОК, запазвам ти го и ще се доразберем на ЛС.

 

Добавих снимките в първия пост, малко са тъмни, понеже са без светкавица, но се вижда каквото трябва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...