Jump to content
BulForum.com

Чисто нова RAZER Mantis - подложка за мишка (mouse pad) / реплика


Recommended Posts

Да бе, как ли не съм завивал няк'ъв котарак с RAZER, и то - Control Edition. :lol:

 

Затварям пак темата, щото друго рейзърско нямам (засега)....ще я отворя само ако новата дето снощи поръчах пак я объркат по размери. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Голямата подложка вече е в host - надявам се да я ползва по предназначение, а не да завива котарака си с нея. :P

 

Темата остава затворена, защото нямам други подложки (засега), но тъй като вчера ми пристигна онази голямата с правилните размери 700х300, дето си я бях поръчал за мен и понеже останах очарован от удобството и свободата без ограничение да си поставиш ръката във всяко едно положение на плота където ти хрумне и даже да си облегнеш лакътя на нея (мониторът ми се пада вляво от подложката), импулсивно си поръчах една още по-дълга 800х300, а след кратко размисляне и една малко по-къса 600х300 (ако реша впоследствие все пак да си поставям чашата със сутрешното капучино не върху подложката :D ), та нищо чудно едната от тия всичките да ми остане излишна и тогава пак ще я обявя в темата....даже вътрешно ме е яд че нямам повече дълбочина на плота, щото имаше и такава с размер 900х400. :laughing1: Ето я как изглежда на плота ми в помещението където работя:

 

fb87c6571e3fc41d.jpg 4c0a70f7629a7088.jpg dfed56c70b1dbfdf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...