Jump to content
BulForum.com

Има ли желаещи за Лан Парти?


Recommended Posts

Ако има желаещи, моля пишете тук.

Идеята е партито да е в Пловдив през априлската ваканция на Дати 2ри и 3ти с продължителност два дни!

Пишете тук, ако имате желание да присъствате или да помогнете с организацията.

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че има интерес (не само тук). По други форуми съм напускал теми и хора определено има навити. Само, че едни проблем ми се върти в главата още от както Shadowhand подхвърли идеята. Какви игри ще се играят?

Искам да Ви помоля да споделите на кой какво му се играе. Още тогава се замислих, че по другите страни хората си купуват оригинални игри, а нашите са пиратски. Мислех, че може да е Old school games Lan Party игри от старото време. Нещо от сорта на Nfs U2 и Most Wanted, Starcraft, CS 1.6 или Source, Warcraft 3, както и други които позволяват Лан плей. Повечето нови игри ако не са оригинални не може да се играе мулти. Ако има някой който може да разучи какво може да се играе нека заповяда. Аз не съм върл геймър и не играя особенно много игри и не съм запознат с новите.

А относно за уреждане на място, реклама както и спонсори ще се заемем лично аз и един мой приятел.

Като дати искаме да се сътои на от 02.04.2011 до 03.04.2011 (събота и неделя)

Link to comment
Share on other sites

Съвет - правете го да започва от петък вечер. По-яко се получава, защото при всички положения в неделя още през деня ще се разотидат повечето хора.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...