Jump to content
BulForum.com

Проблем с AIMP v2.61.583


agogov

Recommended Posts

Здравейте!

Инсталирах си # AIMP v2.61.583.Когато отида в меню 'language' , българския ми излиза с едни 'о'та и точки отгоре и съответно като го маркирам всички надписи стават с точки и 'о'-та под тях.Опитах да го деинсталирам от 'добавяне/премахване на програми' ,но остана иконата на плота, а също и разни папки в меню ' програми'.Наново теглих версия # AIMP v2.61.583 и я инсталирах-нищо различни.Опитах да деинсталирам от папката за целта в меню 'програми', но ......нищо ново .Сега е на английски и си работи, но ме дразни това, че не става на български и второ-че не мога да я деинсталирам изцяло.

Благодаря предварително за идеи и помощ!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Инсталирах си # AIMP v2.61.583.Когато отида в меню 'language' , българския ми излиза с едни 'о'та и точки отгоре и съответно като го маркирам всички надписи стават с точки и 'о'-та под тях.Опитах да го деинсталирам от 'добавяне/премахване на програми' ,но остана иконата на плота, а също и разни папки в меню ' програми'.Наново теглих версия # AIMP v2.61.583 и я инсталирах-нищо различни.Опитах да деинсталирам от папката за целта в меню 'програми', но ......нищо ново .Сега е на английски и си работи, но ме дразни това, че не става на български и второ-че не мога да я деинсталирам изцяло.

Благодаря предварително за идеи и помощ!

 

Настройки на кирилица в Windows XP - Вероятно на част от Вас Ви е направило впечателение, че при програми с български интерфейс думите не се четат, защото съдържат странни знаци вместо български букви. Причината е, че липсва локализирана езикова настройка на Windows. За да отстраните проблема, отворете Control Panel и изберете "Regional and Language Options". Ще се отвори прозорец с три страници.

Първата се казва "Regional Options". В "Standarts and formats" изберете "Bulgarian", а в "Location" - "Bulgaria" .

Втората страница е "Languages" и от тук можете да отворите и настроите "Language bar".

Третата страница се нарича "Advanced" и от нея се оправя проблема с програмните интерфейси на български език. В "Language for non-Unicode programs" изберете "Bulgarian". По всяка вероятност ще се наложи да поставите инсталационният диск на Windows в оптичното устройство, за да инсталирате поддръжката на български език.

Или си инсталирай FlexType

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...