Jump to content
BulForum.com

Problem s PC-to


Recommended Posts

Ta zna4i predi 2 dena mi se sbugna obrazno kaznao pc-to. Stavam si sutrinta gledma blokiralo restartiram i ni govor ni kartina , na monitora si stoi edno nema signal i tolkoz :) . Testvah videoto i hdd ba4kat na drugo pc , ostava ili procesora ili ne6to po dunoto kak da lokaliziram problema ili nekoi ako ima ideq kakvo moje da e , tupoto e 4e nema ni6to otiva6to kum monitora i nema nikuv signal ot dunoto 4e ne6to ne e kakto trqbva :L(!

Link to comment
Share on other sites

hah ka6ev probvai da si smensih rama stot moje i opt tova da ne ti pali druoto koeto e si restartirai biosa kat mahnesh baterqta ot danoto i zahranvastiq kabel i izaka4akash malko

tretot koeto moje da bade e cpu to ako si go pregrql slu4aino.

porbvai parvite dve kakto ti kazah. ko e cputoi svali go i vij to ste si prol;i4i ako e izgorqlo. :) i oste nesto moje da opitash da si system bus na 100mhz

ako nemojesh sa opraish kaji da mina i sti kaja kvo mu e

Link to comment
Share on other sites

дьно,CPU,захранване -много работи може да са,а в Bios-а можеш ли да влезеш,и клоквал ли си нещо.Наи-бьрзо ще стане иди в някоя фирма да ти чекнат компа.

Link to comment
Share on other sites

Nice and Easy :)

Mukni go do tam, vuv firmata da se pravat na izkluchitelno umni , da ti zadavat vuprosi se edno ti znaesh otgovorite i t.n. Abe losha rabota , dano ne stignesh do tam.... :)

Proveri si CPUto

 

 

 

edit: Mai sme pisali po edno i sushto vreme :)

 

Serviza te zove :(

Link to comment
Share on other sites

Махни си паметта от слота и по4исти от прах. Даже почисти всичко за което се сетиш и видиш от мръсотия. После слагай на чисто и пробвай :wir

Link to comment
Share on other sites

Има един неприятен вирус - Чернобил,тоя килеш може да ти даде такива артефакти ;) ,още повече,че има щам който се активираше на всяко 26 число и прецакваше БИОСа.

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

a we i az imah problem sa6tiqt s pc -to .Vklio4a go i ni6to ! nakraq v firmata go testvaha i ne moi sa ma ilagali 6oto sa priqteli kazaha 4e ot danoto ot kondezatorite nqkvi bili izgorqli i mi kazaha , 4e 6a go opravat za 5 lv i li nqkva takava bllizka cena ! i the devil zakvo da zabravq ako sa naduti to tva sa nqkvi 6ibani kondezatori deto mogat da sa smenqt kakto mi kazaha oniq ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Има един неприятен вирус - Чернобил,тоя килеш може да ти даде такива артефакти ;) ,още повече,че има щам който се активираше на всяко 26 число и прецакваше БИОСа.

Ами то заради този вирус всеки биоса си има защита , но малко хора се сещат да я активират....

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

hah poznah , 4e e ot kondezatorite i az imah sa6tiqt ama absoliutno sa6tiq problem i vi kazah 4e 6a mu gi smenqt the devil zako vika novo duno neznam ama aide ! :confused aide 4estito s novite kondezatori ! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

hah poznah , 4e e ot kondezatorite i az imah sa6tiqt ama absoliutno sa6tiq problem i vi kazah 4e 6a mu gi smenqt the devil zako vika novo duno neznam ama aide !  :confused  aide 4estito s novite kondezatori !  :bgrin:

off

az sam The_Devil toi e XC^^The_Devil^^

/off

 

awe na mene mi prai problem sas interneta ne6to USB-totriaa go restartiram pone 5 pari za da tragne neta i m e strah da go izklu4vam :D

Link to comment
Share on other sites

i the devil zakvo da zabravq ako sa naduti to tva sa nqkvi 6ibani kondezatori deto mogat da sa smenqt kakto mi kazaha oniq !  ;)

Защото при тези многослойни дънни платки, които се правят в момента е много голям шанса да се преебе работата като се развъртиш с поялника ... :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...