Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте ми стол за компютъра


NetZombie

Recommended Posts

Привет!

 

Кажете някакъв сносен стол до 130лв. за компютъра, че на този вече не може да се седи, пък прекарваме вкъщи доста време пред машината!

Кажете откъде да си закупя такъв стол? Кеде е най-тънко?

 

Много мисля, дали да не изчакам новогодишните празнци за промоции, но като знам, че при нас в България всичко е контра,на това което става по белите страни съм решил да не чакам толкова.По цивилизованите европейски страни по това време се надпреварват да свалят цени и да предлагат промоции, а ние само чакаме да дойдат тези празнични дни за да надуем колкото се може повече цените.Българите не сме научени на търпение - искаме всичко да става бързо и лесно т.е искаме бързо да забогатеем.Затова няма да чакам!

 

Та някакви оферти и место, откъдето да се сдобия с ново кресло?

Link to comment
Share on other sites

Metro - гледай за "Director 2" имам го от 3 години не е мръднал.

Беше към 90 лв навремето.

Привет!

 

Кажете някакъв сносен стол до 130лв. за компютъра, че на този вече не може да се седи, пък прекарваме вкъщи доста време пред машината!

Кажете откъде да си закупя такъв стол? Кеде е най-тънко?

 

Много мисля, дали да не изчакам новогодишните празнци за промоции, но като знам, че при нас в България всичко е контра,на това което става по белите страни съм решил да не чакам толкова.По цивилизованите европейски страни по това време се надпреварват да свалят цени и да предлагат промоции, а ние само чакаме да дойдат тези празнични дни за да надуем колкото се може повече цените.Българите не сме научени на търпение - искаме всичко да става бързо и лесно т.е искаме бързо да забогатеем.Затова няма да чакам!

 

Та някакви оферти и место, откъдето да се сдобия с ново кресло?

Link to comment
Share on other sites

В метро един не видях свестен. В офис експрес пробвах един китайски но беше около 350 лв някъде и беше хем удобен хем прилично стабилен. Казвам го най-отговорно защото столове 3но по-скъпи от него имам повече забележки.

 

Само че е добре да го пробваш първо дали ти е удобен, дали обхваща и подпира кръста ти като седнеш, дали усещаш някъде да те "ръга" повече и т.н.

 

Съветвам те да отидеш в изложбената зала на офис 1 срещу метро (в магазин Аркадия ли как се водеше) и дам да пробваш някой и друг стол и да прецениш кое ти харесва.

 

Избягвай столове чиято облегалка е закрепена по този начин защото почват да скърцат при облягане а по-евтините такива след 6 месеца почваш да усещаш зарепващите болтове като се облегнеш (след като се сплеска дунапрена).

 

За еко кожата нищо не мога да кажа но бих предпочел да е текстилен вместо от еко кожа стола. Естествената кожа е друга бира но и цените там са по-сериозни.

 

Хубаво е стола да има люлеещ механизъм със заключване в много позиции (т.е. с механизъм а не пръчка с дупка и заключване само в 1 положение - т.е. ръгната пръчката в дупката), но подобни столове са обикновено 2но над бюджета който си определил.

 

Все пак там има доста столове и цените почти навсякъде са подобни та може да прегледаш там какво е и да се ориентираш.

 

В Метро и Юск не съм видял един стол който като седна да не стана ужасен колко ми е неудобен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...