Jump to content
BulForum.com

neznam kak da se spravq s tova


GossipApe

Recommended Posts

zapo4vam istoriqta ot samoto na4alo.

 

predi svalqh s ReGet Deluxe 3.0.Nikakav problem.edin den samata programa mi pradloji da si svalq Trial versiq 3.2 svalih q i kato minaha 30-te dni mi se skapa ne samo novata ami i 3.0 versiqta.kato natisna desen buton na mi6kata i dam save target as....... mi kazva reget 3.2 is no installed properli,natiskam edinstveniq daden otgovor OK i prozoreca se zatvarq kato ni6to ne tegli.predi da po4ne da pravi taka oba4e uspqh da izteglq FlashGet s koito teglih dosega.no dnes e sprql toka i sledovatelno tegleneto mi se e precakalo a ne znam za6to i FlashGet-a se e precakal.kazva mi

AN UNKNOUN ERROR OCCURRED WHILE ACCESSING C:\PROGRAM FILES\FLASHGET\DEFAULT.JCD

 

sega ne moga s ni6to da si izteglq druga programa za teglene.probvah s kazaa no namiram samo .exe files za flashget koito za ni6to ne stavat.

 

ako nqkoi ima ideq molq da e spodeli.

Link to comment
Share on other sites

zapo4vam istoriqta ot samoto na4alo.

 

predi svalqh s ReGet Deluxe 3.0.Nikakav problem.edin den samata programa mi pradloji da si svalq Trial versiq 3.2 svalih q i kato minaha 30-te dni mi se skapa ne samo novata ami i 3.0 versiqta.kato natisna desen buton na mi6kata i dam save target as.......  mi kazva reget 3.2 is no installed properli,natiskam edinstveniq daden otgovor OK i prozoreca se zatvarq kato ni6to ne tegli.predi da po4ne da pravi taka oba4e uspqh da izteglq FlashGet s koito teglih dosega.no dnes e sprql toka i sledovatelno tegleneto mi se e precakalo a ne znam za6to i FlashGet-a se e precakal.kazva mi

AN UNKNOUN ERROR OCCURRED WHILE ACCESSING C:\PROGRAM FILES\FLASHGET\DEFAULT.JCD

 

sega ne moga s ni6to da si izteglq druga programa za teglene.probvah s kazaa no namiram samo .exe files za flashget koito za ni6to ne stavat.

 

ako nqkoi ima ideq molq da e spodeli.

Takam na4i parvo tva s va6geta redovno mi se slu4va kato spre toka ili ne6to drugo na4i ako nemoge6 da go pusne6 prosto istriva6 .JCD file i si gotov samo 4e svi4ko tva koeto si svalql otiva na vqtara.Tva e mnogo kofti bag pri Flashget :)

Link to comment
Share on other sites

Oba4e tozi Flashget go priznavam za nai dobar download manager :D ,

triabva da mu dadat oskar,prez tolkova izpitania e minal,dori toka e spiral

i ni6to mu niama,vsi4ki failove si biaha na miastoto :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...