Jump to content
BulForum.com

Изгорял ли ми е Photo Clip-a


Recommended Posts

Възникна следния проблем с Photo Clip-a ми, модел PhC 7216:

 

При включване се появява менюто Settings независимо в кой режим съм в момента, и няма никакво управление нагоре/надолу. Действа единсвено Power Off...

Проблема се получи от както без да искам обърнах + и - и то когато се мъчех да го подкарам със зарядно за Нокиа.

 

Знам че е доста ламерско, но бях пиян и беше 3часа и нямах заредени батерии и трябваше да снимам нещо яко и тн... :wacko:

 

Изискванията на камерата: са 3,3 V / 2 A

a зарядното беше: 3,7 V / 350 mA

Link to comment
Share on other sites

Аз моя (същия като твоя ) като го взех и веднага отидох до един магазин (исках адаптер да си купя ) и той беше бая по-мощен и като ми го включиха наобратно той не тръгна после го пуснах и пак го влючиха и той се изключи , обаче не изгоря (работи си перфектно ) Аз също го включвах наобратно бая пъти в един фенер 4.5 V (незнам колко ампера беше) дори после го включих както трябва и работи .

Такова нещо обаче не ми се е случвало.

Виж в тяхния сайт инструкциите за Photo Clipa там пише разни диагнози

Link to comment
Share on other sites

Абе гледах ама пише супер тъпи работи от сорта на

 

Q: защо не ми се открива като устройство под Win98

 

и тн...

 

абе аз мисля че някой кондензатор се е запушил, нещо като защита ли дедазнам. Жалко че не разбирам повече от електроника... :(

Link to comment
Share on other sites

Жалко че не разбирам повече от електроника... :(

Аз преди когато се чудих къв фотоапарат да си взема и търсих в интернет инфо за Photoclip и имаше по разни руски сайтове разглобен (по платка :) ) и май имаше някви обяснения .

Link to comment
Share on other sites

@sMARTBomber ,хората си имат сервиз.Ако ти е още в гаранция ще ти го оправят FOR FREE B)

 

http://www.daisymm.com/l/bg/where2by/Europe/w2b_bg.htm

 

П.С Само че не съм сигурен дали имат такъв в Пловдив или ще трябва да ти го пращят в София :sick

Link to comment
Share on other sites

Да бе няма в Пловдив само в София праща се по някоя фирма на тяхна сметка и ако имаш късмет след 1 месец ти го връщат :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...