Jump to content
BulForum.com

Счупен жак


dontonipz

Recommended Posts

Та момчета проблема ми е такъв че неска като си местих компа половината от буксата остана вътре неможе да се извади нито с пинсети нито с нищо цял ден мъча.та имам още 2 букси едната за микрофона другата е синя такава предполагам е за вкарване на звук на компа а не да се изкарва звук от там.с стария ми комп ставаше да си сменям буксите дори и да го пусна в на микрофона входа с риалтек драйверите ми излизаше и си го избирах.Но сега този комп е по старичак не е с риалтек а с соунд макс но и контролния център неиска да се инсталира та ги инсталирам само драйверите.Та въпроса ми е как да го направя така да извада звука от входа за микрофона или от тази синята букса.Сега нямам пари да си купя звукова карта по нататък ще купя една но ми трябва временно решение за около 1 месец.

С Windows xp sp 3 съм.

Link to comment
Share on other sites

Честито... тия стари карти не могат да сменят жаковете, така че има два варианта:

1. Слагаш каква да е карта на слот за 5-10лв (като ще е временно).

2. Хващаш поялник, демонтираш буксата от дъното, надявайки се да е разглобяема, а не излята цяло парче, ако може я отваряш, махаш счупеното и по обратния ред.

Link to comment
Share on other sites

"Шаман губи свои пера????" Използвай Капчица :) :)

хаха

 

Сега по темата. ......на кибритена клечка или на клечка за уши капни много внимателно без да се уливаш малко "Капчица" . Вкарваш в буксата броиш бавно до 15 и вадиш счупеното от буксата. Пробвано е и работи :)

Желая ти успех :)

Link to comment
Share on other sites

"Шаман губи свои пера????" Използвай Капчица :) :)

хаха

 

Сега по темата. ......на кибритена клечка или на клечка за уши капни много внимателно без да се уливаш малко "Капчица" . Вкарваш в буксата броиш бавно до 15 и вадиш счупеното от буксата. Пробвано е и работи :)

Желая ти успех :)

Ем аз го разглобих и е извадих помучих се цял ден и стана накрая мерси за помоща.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...