Jump to content
BulForum.com

Prince of Persia The Forgotten Sands


samkijot

Recommended Posts

Най-вероятно...Защото няма как при вас да я няма,а на видеото да я има.Много хора се оплакваха,че PC версията има бъгове,тъй като е порт от конзола.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

.. това място се оправя с един патч(не помня точно как се казваше и откъде можете да го изтеглите, ама като питате google, той ще ви каже).

изиграх я. малко по-детска ми се стори от по-старите игри от поредицата. combat движенията са еднотипни и като цяло битките са доста скучни. единствено jump&catch елементите биват. сюжета е повече от банален.

Link to comment
Share on other sites

.. това място се оправя с един патч(не помня точно как се казваше и откъде можете да го изтеглите, ама като питате google, той ще ви каже).

изиграх я. малко по-детска ми се стори от по-старите игри от поредицата. combat движенията са еднотипни и като цяло битките са доста скучни. единствено jump&catch елементите биват. сюжета е повече от банален.

 

Na men mi haresa. Sega cukam na darksiders, koiato ima dosta elementi ot prince no e dosta po-iaka. Preporuchvam ia na vsichki, nai-mnogo me grabna za poslednite niakollko godini.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...