Jump to content
BulForum.com

Има ли интерес към запис на мачовете от Евро 2004?


Dreamer

Recommended Posts

мммда определено идеята ми харесва ;)

аз се бях хванал да дърпам България-Швеция ама то си е ебало майката...за 3-4 дни 60-70мб :( то с тия p2p програми ;)

 

имах и идея ако ги намера някъде другаде само най-интересните мачове да ги кача но ако ти ги качваш доста ще ме улесниш ;)

 

и дано само няма проблем с мястото

Link to comment
Share on other sites

според мен не е нужно да се качват всички мачове само най-интересните примерно не ми се гледа мач от сорта на Швейцария-Хърватия 0:0 но пък мачове като Чехия-Холандия 3:2 бих ги изгледал с удоволствие

 

 

ЕДИТ:еми щом поставяте въпроса така аз сам за всичко :)

Link to comment
Share on other sites

ами незнам

за всичко няма смисъл щото примерно кой ще си дръпне мача Хърватска-Швейцария или там други подобни.

Нещо по така :P като Англия-Хърватска,Франция-Хърватска,Франция-Англия,Германия-Холандия,Холандия-Чехия

еее те мноого станаха :) а бе ако няма проблем с мястото качвай всичко но както казах мачове като Хърватска-Швейцария мисля че ще си стоят така без никой да ги сваля :)

 

едит:аз съм се заел и качвам само головете от всички мачове ;)

Link to comment
Share on other sites

То проблем има, но някакси ми светват очите като си помисля как имаме възможност да си запазим цялото Euro 2004 и някой ден при желание да го изживеем отново.. ех :Д

 

За щастие записите няма да са от Канал 1 и няма да е нужно да се слушат изключителните коментари на Пепи Василев и сие :)

Link to comment
Share on other sites

За мен не е нужно да се качва на този етап. Първо, че 70% от мачовете са пълна скука. Второ едва ли някой ще тръгне да си сваля примерно Русия - Гърция като го даваха вчера по телевизията. Просто все още спомените са ни доста пресни, за да се налага да гледаме пак мачовете. След време може би ще се появи желанието да видя отново най-интересните моменти, но за сега не съм заинтересуван. Някой ден в далечно бъдеще може да се навия да ги дръпна :D

Тфа е мойто мнение.

Link to comment
Share on other sites

Според мен ще е добре към името на файла накрая примерно в скоби да пише крайния резултат за улеснение.След 1-2 години едва ли ще помнимкои са били яките мачове.

Link to comment
Share on other sites

Айде вече едно 14-15 мача са качени :o)

браво ;)

наистина е хубаво да ги има но ще останат да се свалят за вбъдеще :P

все още спомените са ни доста пресни, за да се налага да гледаме пак мачовете. След време може би ще се появи желанието да видя отново най-интересните моменти

и аз така мисля ;)

Link to comment
Share on other sites

Dreamer ;)

мисля че ще е добре след като свърши европейското всико да се прехвърли на http://-то и там да е в една папка Euro.2004 а вътре да са мачовете които ти качваш(и да останат както са сега) и головете които аз качвам да са в отделна папка /Euro.2004/Goals/ примерно :)

е вътре има и 3-4 филмчета който не голове но тва не е от голямо значение

Link to comment
Share on other sites

thanks, оправих го

грешката дойде от там, че взех да оправям коя страна е "домакин" ама ще заеба тая работа... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Идеята е много оригинална.Ако накрая се реши да не се качват мачовете.

Нека някой да Качи всички голове от EURO 2004. :punk

Link to comment
Share on other sites

Ако накрая се реши да не се качват мачовете.

Нека някой да Качи всички голове от EURO 2004. :punk

мачовете ще ги качи Dreamer като се освободи повече място

 

головете ги качвам аз тук,тези които още не са качени ги нямам в момента инъче ще кача и тях

Link to comment
Share on other sites

Страхотна идея, аз примерно бил ги изгледал лека полека всичките, Освен това всеки от нас със сигурност има моменти, които би искал отново да види.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...