Jump to content
BulForum.com

Търся дъно i815


Recommended Posts

Търся да купя дъно i815 изправно и работещо да поддържа целерон 466,Ата66-100,SDRAM 133Mhz.Aко имате предложения пишете. :rolleyes:

 

И Intel810 или нещо подобно щте ми свърши работа.Ако някой продава изгодно да ми пише.Намират ми се малко чарчоляци и изкам да си направя комп.Затова търся само дъно.

Link to comment
Share on other sites

Ти го продаваш - ти кажи колко му изкаш.Даи и някакъв линк да го видя като параметри. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ami ne go prodavam shtot mi e ot drugata mashina ,no ako predlojish razumna cena moje i da se naviq. Pak kazvam ,4e ne go prodavam po princip. Imai predvid ,4e ima i vgradeno video i sound koito shtesh neshtesh se plashtat ;)

Link to comment
Share on other sites

И все пак е малко старичко ако не се лъжа този модел-I810 излезе около 2000 година.Частите му са вече малко старички и кондензаторите може да са се понадули вече.Ако все пак се решиш даи оферта. ;)

Link to comment
Share on other sites

Niko li ne predlaga takiva dana.Mozxe da mi svarchi rabota i dano s 4ipset i440BX ili VIA694.Da podarzxa UDMA66-100.Ako imate niakoe izlichno za prodan postnete otgovor.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се много, но се разрових из нета и открих че тези дъна i440 са малко слабички за моито процесорче.Тези дъна поддържат слаби сметачи-celeron200-450,DMA33.Така че търся c само с чипсети i810,i815,via694.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...