Jump to content
BulForum.com

Коментар на телевизия Fox


Teddy-King

Recommended Posts

Тази тема e копирана от http://forum.mnet.bg/ понеже до там имат достъп само клиенти на MNET а аз смятъм че е важно това кето е написал автора Apostol4o за националната ни гордост а то е следното:

 

"Ето ги излизат и циганите от България"

Така започна коментара си коментаторът на "Fox Sports Latin America"

преди мача Швеция - България.

Знам че след резултата от мача повече лоши новини не ни трябват, но аз

бях направо шокиран да чуя този коментар.

"Fox Sports Latin America" се гледа от цяла Америка и този коментар е

обиден и недопустим.

Аз вече им написах е-маил на английски, изисквайки от

Телевизионната компания публично извинение и уволнение на коментаторът (който е сдухан и грозен Аржентинец между другото).

Болно ми е като българин че цял свят смята че може да ни обижда да се гаври с нас безнаказано.

Представете си какво би станало ако един английски коментатор би казал по време на олимпийски

игри.

"Ето ги негрите от етиопия" или "Ето ги аборигените от Аржентина"

Ще го уволнят нали. И ще се вдигне патардия до небесата.

Защо тогава ние българите сме длъжни да търпим гаврите с нас и гнусните обиди срещу

нацията ни.

Португалците, Гърците и Италианците не изглежат кой знае колко "по-европейци" от нас

на външен вид. Но тях никой не би посмял да ги третира подигравателно без никакво уважение

или пък да ги обижда.

Ако все пак ви е останало някакво достойнство призовавам ви да пишете на английски или на испански на:

 

foxsportsnoticias@foxsportsla.com

Link to comment
Share on other sites

Аз им написах, не ми костваше нищо и се чувствам по-добре :)

Нека всеки да се възползва от правото си на мнение и да им напише писмо - нищо не губите, само ви става кеф че се явявате част от гневната тълпа с факли. :evil

Link to comment
Share on other sites

Както обикновено- никаква!

...или поне никой нищо не е чул. Ако имаше, определено щеше да се чуе.

Link to comment
Share on other sites

И аз драснах писанце! А бе.... кво да ви кажа! То няма думи за такова нещо! Незнам за вас но аз се чуствам доста обиден!

Link to comment
Share on other sites

ми и аз тфа си казвам,всъщтност кфо ме боли че някой ев казал нещо "обидно" за нас по некфа телевизия...в крайна сметка едва ли повече от 1% от зрителите ще си спомнят за коя държава аджеба е говорил коментатора...

Link to comment
Share on other sites

Проклети да са латинска Америка.Трябва да им припомним когато ние сме имали държава и сме живеели в дворци,те са били едни диви неграмотни селяни.А тва дето сравняват БЪЛГАРИН с циганин аз приемам като лична обида. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...