Jump to content
BulForum.com

Two Week Notice


Recommended Posts

Ufff ot kakto vidqh za parvi pat reklamata na filma po TMF 4akam s netarpenie a izleze v inet da moga da si go svala i o4akvaniq moment s epak doide svalih si go ...4akah celi 2 dena dokato go svalq paridi pri4inata 4e svalqm i uploadvam i dr neshto i nakraq tapiq film tragva i spira oshte v na4aloto dokato davat reklamnoto logo na kompaniqta koqto go e napravila emi basi ne znam v men li e problema vav vas li e vinata ama pone prowerqvaite kvo ka4vate i dali vaopsbhte stava za gledane shtot ne mi se sly4va za parvi ili vtori pat ..tva sa celi 700 Mb da ne govorim kolko trqfic mi otne..pak i na vsi4koto otgore mi ybihte meraka da go gledam sajelqvam ako po nqkakav na4in vinata e moq (vapreki 4e dalboko se samnqvam) ,ama v momenta sam napravo bqsna....:(( <_< <_< :( :angry: :blink:

Link to comment
Share on other sites

xaxa :LPPPPp az ako znaeh shteshe da e hybavo..pitai JOKe toi shti kaje samo restartnah i posle si svalih nanovo divX5.03 i se oprai znam, li kav beshe problema...ama dobre 4e beshe toi ina4e az sam ...mn zle:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...