Jump to content
BulForum.com

Вентилатор за процесор


gavreto

Recommended Posts

http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=539322

 

Този ще ти свърши работа, евтин е и при добър поток на кутията проца ти едва ли ще вдигне повече от 50 градуса.

С боксовото охлаждане абсолютно същия беше клокнат на 3.81 и държеше 60-62 градуса. Предполагам няма да го клокваш обаче. Този охладител е по-безшумен от 12 см перката на захранването ми :D

Link to comment
Share on other sites

Мисля утре да изкокна до пик компютерс и ще видим там какво ще ми препоръчат , а колкото до клока моя го клоква до 3.46 повече за повече не иска да се пусне нз защо?

Link to comment
Share on other sites

Аз щях да ти препоръчам със 120мм, че са по-тихи, но са и по-скъпи.

За клока - вдигаш ли напрежението на процесора като клокваш? Рама да не ти отива на много високи честоти?

И аз съм имал дъно с Intel 915P, доколкото помня не ставаше за клок - Pentium 4 530 3GHz 800FSB стигаше 3,6GHz, после като взех дъно с P35 тоя процесор го подкарах на 4,5GHz.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

да не отварям нова тема искам да попитам относно рама , сега съм 1 гб 800 и мисля да я махна и да взема с 2 по 1 гб по горно ниво. дали ще тръгне на моето дъно и ще я разчете ли правилно при положение че дъното ми подържа Support Dual Channel DDR2 533/667/800 MHz ? или да си търся 1гб 800 за да ми работи правилно , тъпото е че дъното е капризно и не работи добре с различни памети .......

 

 

 

edit : Support FSB 533/800/1066/1333/1600(OC)MHz

Link to comment
Share on other sites

Би трябвало, на повечето дъна ако сложиш 4х1 си тръгват в дуал, дори и всяка платка да е различна...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...