Jump to content
BulForum.com

2 songs = same time


Steeler

Recommended Posts

iskam da pitam dali nqkoi znae kak moje da se napravi naprimer da se pusnat 2 pesni ednovremenno i da se slu6a ednata na tonkoloni a drugata na slu6alki da kajem ...

soundkartata mi e vgradena no ima 3 buksi ...

bi trqbvalo da ima programi za upravlenieto im ... no si namam i predstava koi sa ..

nqkoi moje li da mi pomogne :))))

10x

Link to comment
Share on other sites

Аз го правя с хардуерен профи DJ-ски миксер. Там това не е гъзария, а необходимост, без която не можеш да си свършиш работата като DJ. Софтуер с подобна функция не съм срещал.

Link to comment
Share on other sites

Все си мисля, че ти трябват минимум 2 звукови карти за тая работа дето я мислиш и сигурно някой диджейски софтуер, а за това че отзад имаш 3 извода на вградената карта не означава че имаш 3 отделни и независими канала за звук. Тези 3 извода са ти за: микрофон, line in, и звука, който излиза от pc-то

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не знам точно как става, но с DJ Traktor знам, че можеш да пуснеш 2 песни от различни места и да обработваш...много голяма газарийка е можеш дори да си избереш определен момент да се повтаря.Програмката мисля че беше чешка B) и е супер луда за хора със чувство за ритъм(към техното, което аз нямам :( )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...