Jump to content
BulForum.com

Elder Scrolls III


sasquatch

Recommended Posts

Инсталирах си Elder Scrolls III: Morrowind и тая пущина ми насича супер яко даже на 640Х480. Компютъра ми е Duron@1.1GHz с GeForce2MX. Та нека ако някой си го е исталирал това да ми каже как му върви щото да знам дали комп-а ми е много слаб за нея или става нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

Na4i moq komp e Duron1.1,GF MX 400 64MB ,256RAM i si vyrvi idealno lagva samo kogato zavali dyjd ili vliza6 i nqkyde ili se teleport .... no za malko predpolagam 4e ti lagva zaradi RAM-a. S kolko RAM si ?

Link to comment
Share on other sites

с 256МБ а ти с каква версия на DirectX си си?

Link to comment
Share on other sites

Оправи си Фог-а :) главно проблема е от там... сложи го да виждаш на 5 санта пред теб и ще фърчи :)

Играта ламти много за рам...

Link to comment
Share on other sites

Наистина има нещо с фог-а щото като спра Fog Table Emulation и не ми показва нищо, само сиво и си има звук иначе

Сега пробвах да намаля разстоянието на коео се вижда и става горе-долу, май е време да си upgrade-на комп-а :)

Link to comment
Share on other sites

Под фог-а визирах точно вю разстоянието :) нали именно него като пипаш се променя фог-а колко да е надалече. на 400мб рам с 1гх атлон си върви доста сносно, разбира се е много грозно но важен е геймплей-а ;)

Link to comment
Share on other sites

Е нещо не съм те разбрал явно но как да е сега става играе се и на 800Х600, но ще ми трябва още рам щото от време на време наистина се лагва работата.

Най-кофтито обаче е че не може да се играе на 16 битов, а тоя GeForceMX хич го няма при 32 битов.

Link to comment
Share on other sites

Az imam AMD Athlon 1900+ i GeForce 4 MX 460 s 256 MB DDR-RAM i mi vyrvi perfektno dazhe s dalechen view... Nenam - ne mi e zabivalo mnogo (osven edin pat deto se opitvah da ja igraja paralelno s WarCraft 3... :wir )

Inache igrata e Mega-cool, pohelavam ti da probachka :)

P.S. Awe kvi driver-i imash za GeForce-a? Probvaj da gi update-nesh - vinagi pomaga :D )

Link to comment
Share on other sites

Абе те драйверите ми са update-нати ама комп-а си е дървен явно :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...