Jump to content
BulForum.com

HBO-software decoder


Joro

Recommended Posts

kazano na prost ezik HBO ne se kodira software-no... taka 4e takova jivotno kato software-n decoder niama... ako niakoi ti predlaga (osobeno za pari) - budalka te... Az ne sam se zanimaval s vaprosa, no se dvija sred hora koito si biaha postavili za cel da go razbiat o6te predi da e tragnalo... ne znam do sega niakoi da se e spravil... biaha namerili niakakvi materiali po vaprosa v edin polski ( ili be6e 4e6ki? ) sait, no se okaza 4e sa stari i neprilojimi za tuk... Poneje dosta 6aria po forumite (i ne samo tuk v BG) ta znam, 4e be6e dosta na6umiala temata po edno vreme... taka i ne sam 4ul oba4e niakoi da se e pohvalil, 4e gleda HBO na avanta, ili 4e znae kak da go napravi... A ne mi se viarva da ima takiva i da si mal4at - ot tova baia pari4ki mogat da padnat...

 

i poneje si mislia, 4e tuk ima dosta hora deto se valnuvat ot tova (:D ) eto vi edin adres - tarsete tam "HBO" - ima6e dosta ojivena diskusia po vaprosa predi vreme, a tia pi4ove ot phreedom znaiat 2 i 200...

 

http://phreedom.org/mboard.php

Link to comment
Share on other sites

A be mamka mu,mechka ,imalo niakakav ruski software za poddrajka na

TV tuneri,po specialno za Pixel V.Za vseki nameren ot tunera kanal,mojelo da se praviat dopalnitelni nastroiki.Niakoi da e chuval neshto za tova/

Link to comment
Share on other sites

Specialno za tunerite na PixelView ne ti triabva programka za da gi 4ovyrka6. Nastrojkite ima sa v obiknoven txt fajl. Fajla s kanalite se kazva chanells.ini i se namira vyv windows directoriata. Otvaria6 go - vytre sa 4estotite za vseki kanal, promenia6 si gi na tezi na koito sa pusnati programite i vsi4ko zaspiva. Moje6 da si promenia6 PAL, SECAM, kakto i dosta drugi ne6ta (ako znae6 koe za kakvo e :rolleyes: ).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hora da vi kaja mislq 4e v dir.bg v tarsa4kata i az tarsih ne6to kato filter za HBO i popadnah na ne6to kato obqva,mislq 4e struvaha 20lv i za vsqka kabelna se natroiva otdelno taka4e probvaite s HBO-filter i 6te otkrite ne6to,az posledno namerih shemi oba4e ne sam po4nal da gi pravq.NO koito uspee neka da kaje 6a sa po4erpi po edno kafe :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mi as moje da se kaje 4e uspiavam da gledam HBO.

Ispolzvam DScaler i puskam color inversion filter , i po toia na4in tsvetovete sa to4ni , ostava tova treptene , koeto da vi kaja istinata mu sviknah i nemo pravi 4ak tolkova vpe4atenie. Za subtitri da se 4etat e razbirase malko trudno zaradi trepteneto , no puk (govora za sebe si) 11 godini angliisko obu4enie ne mislia 4e shte mi triabvat :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Mi as moje da se kaje 4e uspiavam da gledam HBO.

Ispolzvam DScaler i puskam color inversion filter , i po toia na4in tsvetovete sa to4ni , ostava tova treptene , koeto da vi kaja istinata mu sviknah i nemo pravi 4ak tolkova vpe4atenie. Za subtitri da se 4etat e razbirase malko trudno zaradi trepteneto , no puk (govora za sebe si) 11 godini angliisko obu4enie ne mislia 4e shte mi triabvat :P

За да намалиш трептенето, освен Colour Inversion Filter, използвай и Decoder 2, който можеш да си свалиш от тук. ;)

Link to comment
Share on other sites

с риск за порицание-одеве видях в една тема филтър,който (проблема е с пиксел вю тунер на някои честоти на ТВ-тата излизат черти и звука съкс,примерно Нова ТВ) оправял проблема...моля ви..от 2 месеца си настройвам тунера,най-накрая успях.......това ако оправим ще съм хипер щастлив!!!

 

P.S. оправих го!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

10x, изрових тема от миналата ера, ама явно е имало защо :)

 

P.S.Днес смятам да си купувам

"TV Tuner PixelView, Play TV pro2, Teletext, Remote, FM"

или

"TV Tuner PixelView, Play TV pro Ultra, Stereo, Teletext, Remote"

 

Има ли голяма разлика между тези двете и заслужава ли си да взимам втория.

 

P.S.Избрал съм PixelView, защото няма да мога да отделя повече от 30$ за тунер.

Link to comment
Share on other sites

Ако става въпрос за вертикалните черти на тунера - моля пусни адреса на темата!

Колкото до HBO - да гледа се с DScaler и необходимите филтри ама е малко съкс така да се каже!Това е като да гледаш теле-синхро даже по-зле!

Link to comment
Share on other sites

:) Мерси че ъп-на темата.. тъкмо бях забравил откъде бях дръпнал цветния декодер. Преди време си спомням че се гледаше доста добре (и цветно) но след като сайта на Kisa вече го няма и успях да намеря само един руски сайт (с коруптед архиви).. трябва да ги пазим тези декодерчета ;)

 

Едит: в момента на практика не декодирам нищо защото HBO Sucks

Link to comment
Share on other sites

:) Мерси че ъп-на темата.. тъкмо бях забравил откъде бях дръпнал цветния декодер. Преди време си спомням че се гледаше доста добре (и цветно) но след като сайта на Kisa вече го няма и успях да намеря само един руски сайт (с коруптед архиви).. трябва да ги пазим тези декодерчета ;)

 

Едит: в момента на практика не декодирам нищо защото HBO Sucks

Няма защо. :)

А има ли начин да си пусна Диема Екстра, при положение, че съм от Пазарджик ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...