Jump to content
BulForum.com

Germania


HEKTIK

Recommended Posts

Ima li sred vas nqkoi,koito ste zaminava tazi esen v Germania?

Ako da,v koi grad?

Ima li niakoi ,koito ve4e e bil i moje da razkaje tova onova! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе човек ти ме уби с това "в кой град да отида".Сега първо цялото това ходене в Германия е много сериозна работа.Аз бях,поучих малко,но се върнах,щото не е нещо особено.Иначе си има разни екстри там-ходиш на концерти ала бала.Но много сериозно трябва да се замислиш ти самият искаш ли да идеш и защо го правиш.А и сега Германия е в огромна криза,най-голямата от WW2 както каза Schroeder i няма много работа ако си решил да идеш и да изкарваш милиони.И специално за мен образованието там не е на високо ниво,само материалната база е

Link to comment
Share on other sites

Абе човек ти ме уби с това "в кой град да отида".Сега първо цялото това ходене в Германия е много сериозна работа.Аз бях,поучих малко,но се върнах,щото не е нещо особено.Иначе си има разни екстри там-ходиш на концерти ала бала.Но много сериозно трябва да се замислиш ти самият искаш ли да идеш и защо го правиш.А и сега Германия е в огромна криза,най-голямата от WW2 както каза Schroeder i  няма много работа ако си решил да идеш и да изкарваш милиони.И специално за мен образованието там не е на високо ниво,само материалната база е

Аз бех там супер тъпо е някакси.По добре в БГ там няма какво да правиш

Link to comment
Share on other sites

ok,velvet_underground,ti v koi grad si pribivaval?pitam za grada,zastoto spored men e ot osnovno zna4enie dali si v Hamburg ili v Solingen,primerno.

Bachkal li si tam?Ako da,kakvo...

I sam momi4e,btw,samo za info :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Бях в Дортмунд и не съм бачкал,щото нямаше работа.Тоест имаше,но ако ти се бачка по 11 часа на ден за 2 евро на час.Иначе от приятелите ми с които се виждахме в Германия горе долу сносна работа си намираха тези,които са в Hamburg,Muenchen.А ако имаш познат да те уреди на работа е най-добре.НО и това е трудно,щото българина в чужбина е голямо куче.

Link to comment
Share on other sites

M az sam jiwqla dosta wreme tam...Gotino e stiga da znae6 za kakwo otiwa6 i kolko 6te ostane6...

Ako otiwa6 za da pe4eli6 momenta naistina e lo6(twa nqkoi we4e go be6e kazal) bezraboticata osobeo sred studentite e golqma....

Ako otiwa6 taka i ima koi da te izdarja.. prepora4wam Haidelberg i Freiburg... Bonn sa6to ne e lo6o:))

A za twa 4e obrazowanieto ne e na niwo.. zawisi mnogo kade i kakwo .. pone materialna baza nawsqkade ima...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...