Jump to content
BulForum.com

CD Play button


Recommended Posts

Izvinqvam se za tupiq vupros ama prosto ne6to se 4udq :confused .Gledam 4e v Buy/Sell si4ki tursqt CDta s play buton.Nqkoi 6te me svetne li za kakvo sluzi 6tot az imam play buton i ne go izpolzvam.Kato go natiskam i ni6to ne stava.Dali ne e vuzmozno i CDto da mi e razbito. :confused :cry

Link to comment
Share on other sites

аз използвам плей бутона когато слушам със слушалки направо от CD-то. може и да има друга употреба.

Link to comment
Share on other sites

Niakoi hora tarseha edno vreme takiva CD-ta zashtoto si gi vrazvaha kam domashnata uredba bez da im se nalaga da imat PC. Samo zahranvane + 1 CD sas play buton i gotovo, veche si imash CD player.

Razbira se togava cenite na domashnite CD playeri biaha drugi, sega veche niama mnogo faida ot takova neshto.

Link to comment
Share on other sites

moje i v kola da se polzva mnogo e idiotsko no i takiva raboti sym vijdal

Нестава за кола.Има по-малко от 1sec антишок :sick .Пробвал съм и затова ти го казвам със сигурност ;) Иначе както по-горе се спомена въши перфектна работа за домашната уредба :)

Link to comment
Share on other sites

Нестава за кола.Има по-малко от 1sec антишок :sick .Пробвал съм и затова ти го казвам със сигурност ;) Иначе както по-горе се спомена въши перфектна работа за домашната уредба :)

Виждал съм вече във няколко коли но наистина е грозна гледка(върши работа само ако колата не се движи) :)

Link to comment
Share on other sites

Blagodarq mnogo na vsi4ki.Samo ne mojah da razbera kakva rabota moje da mi vur6i pod DOS.No ot tova koeto razbrah mi se struva 4e ot tozi play boton nqmam nikakva polza.

Link to comment
Share on other sites

Blagodarq mnogo na vsi4ki.Samo ne mojah da razbera kakva rabota moje da mi vur6i pod DOS.No ot tova koeto razbrah mi se struva 4e ot tozi play boton nqmam nikakva polza.

Ами този PLAY бутон има едно приложение....да пусне/плейне "слагаш ЦД-то в ром-а и натискаш ВЪЛШЕБНОТО копче" музиката.Когато си под DOS и нямаш съответния софт за прослушване на музика е необходимо да имаш такъв бутон.Натискаш бутона и воала..........музиката започва да се лее от нискочестотния изход на ром-а или от жак-буксата "една странна дупка отпред на ЦД-то.....мястото кадето е нарисувана слушалка".В този случай ти не прослушваш МП3-ки а обикновенни музикални ЦД-та .

Мисля , че няма да има нужда от повече обяснения НО........Надявам се да си разбрал.А ако все-пак несъм бил много ясен кажи....ще ти спретна един туториал "Що е то плей бутон и с какво се то яде" :)

Link to comment
Share on other sites

Pi4 ne sum tolkova glupav.Tova i az go znam no si misleh 4e ima i drugo prilojenie 6tom vsi4ki tolkova mnogo tursqt CD-ta koito zaduljitelno da imat play buton.No wse pak ti blogodarq.

Link to comment
Share on other sites

Pi4 ne sum tolkova glupav.Tova i az go znam no si misleh 4e ima i drugo prilojenie 6tom vsi4ki tolkova mnogo tursqt CD-ta koito zaduljitelno da imat play buton.No wse pak ti blogodarq.

Еееее не се засягай де. :) Не си а и никога несъм мислил, нито съм те смятал за глупав. Просто когато си ровичкам ПЦ-то под DOS на мен също ми се налага да използвам този бутон за да си слушкам музика.Само че аз си имам едно дърто ЦД NEC....дето освен PLAY/PAUSE си има и отделни бутони "STOP/EJECT, FF/Next,RF/prev," .Даже сега докато пиша се загледах във комп-а и установих, че изобщо несъм му слагал интерфейсен кабел "щото било SCSI" ами само съм му ръгнал молекс-а и съм го включил към аудио картата :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...