Jump to content
BulForum.com

Prodavam originalen War3 Collector's Edition


Recommended Posts

Prodavam si Warcraft collector's edition, v bg nqma takiva maj, Igrata, Musicalno Cd sus soundtracka, DVD s filmite i filmi ot drugi igri, Kniga s concept art na igrata, Battle.net key :), litografski posteri-snimki na 4te rasi i vsichko tova v qka kutiq. Ami kvo da kaja, samo za ludi gameri :))) kupih si q za 75$ ot shtatite :) sega q davam samo za 80 leva :) i to ne mi se dava hich :) ama mi trqbvat pari.

Link to comment
Share on other sites

Ami kakvo da ti kaza Kolko pari iskash za qkata kutiq shtot samo neq trabva da si q kupq.Vsi4ko drugo moga da si go izteglq bezplatno.

 

PS: ne se obijdai maina ama e taka a i plus tova sme v balgaria koi ima 80 leva da dade za igra kato moje da si q vzeme bezplatno.

Probvai v e-bay tam mojesh da q prodadesh daje pove4e ama tuk nqma da uspeesh.

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest

Jordan ako shte mi govorish na vupreki probvaj nqkude drugade. Ima si hora za vsichko, shom davash 70 leva na mesetz za kabelen internet moje i da imash za takova neshto. kako kazah ima si hora koito tezi neshta gi interesuva. Puk kaji kakvo mojesh da si smuknesh ot ineta ot tova deto go davam ve :)) battle.net key? - naish li kak puk :); Kniga sus artworka i concept art?? tva kak smqtash da go namerish? litografski plakati sus super kachestvo? DVD s filmchetata, storyboard na igrata, director's narration... - tva moje bi, ama s golqm zor...

Ti kvo iskash da ti dam originalna igra za 10 leva li ve?

Ako ne znaesh, nqma kak da igraesh v b-net bez originalen kljuch, toj idva s igrata, zatova i diablo 2 i war 3 v b-net se igraqt po zalite, shtoto samo te gi kupuvat originalni.

 

BTW Prodavam i originalni Diablo 2 + D2 Expansion

Link to comment
Share on other sites

Parvo mnogo greshish 4e davam po 70 leva za net vaobshte ne si prav dori stotinka ne davam za tozi cabelen net ama tova e druga tema. Ta do kolkoto za tva 4e ne sam mojel da gi svalq tiq raboti jestoko se lajesh. Vsi4ko koeto izbroi moga da go drapna a za cd-key-vete mnooooooooogooooooo lesno moga da si namera sha ti dam za primer tova 4e ne samo v zalite ima battle net ami i unas si igraq i to kato imash napredvid 4e sam s 4 cd-key za diablo i 3 cd-key za war craft3 tai 4e pak si pomisli kakvo moga da namera i kakvo ne moga. B) B) B) B) B) B) B) :P :P :P :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

ave jordan pak mi govorish na naprotiv :) tiq keyove samo ti li gi polzvash ve ??? nameril gi v nqkoi forum i 300 choveka gi polzvat to zatova imash 3-4 shtoto gi vurtish dokato namerish nqkoi koito ne se polzva v momenta. A ako mi namrish knigata s artwork ili litografskite snimki v hartien variant shte te priznaq za 2riq hudini :)) - ti dobre li si ve, kak she namerish kniga ili plakat v neta v hartien variant? kvo shte si gi printish na cvetniq domashen laseren printer li :))).

Link to comment
Share on other sites

Ami kakvo da ti kaza Kolko pari iskash za qkata kutiq shtot samo neq trabva da si q kupq.Vsi4ko drugo moga da si go izteglq bezplatno.

 

PS: ne se obijdai maina ama e taka a i plus tova sme v balgaria koi ima 80 leva da dade za igra kato moje da si q vzeme bezplatno.

Probvai v e-bay tam mojesh da q prodadesh daje pove4e ama tuk nqma da uspeesh.

Tova probvai v e-bay be6e mnoo iako,tam naistina moje6 da ospee6 da gi 6atne6,

ama v bg prosto e nevazmojno,jordan e prav tuk vsi4ko e ili bezplatno ili 5-10lv

tva e ako ne ti haresva v amerika e po "eftino"!!!Tam bonacite si kupuvat vsi4ko originalno,ama

nie vsi4ko bezplatno na avanta,emi BG. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ave jordan pak mi govorish na naprotiv :) tiq keyove samo ti li gi polzvash ve ??? nameril gi v nqkoi forum i 300 choveka gi polzvat to zatova imash 3-4 shtoto gi vurtish dokato namerish nqkoi koito ne se polzva v momenta. A ako mi namrish knigata s artwork ili litografskite snimki v hartien variant shte te priznaq za 2riq hudini :))  - ti dobre li si ve, kak she namerish kniga ili plakat v neta v hartien variant? kvo shte si gi printish na cvetniq domashen laseren printer li :))).

Sq parvo da ti kaja tiq cd-keyove gi polzvam az i edna zala, i tai kato az gi polzvamn samo ve4erno vreme (shtot sam na dial-up vrazka i samo ve4erno vreme mi e dabar neta) vsi4ki cd-keyove sa mi svobodni.

Link to comment
Share on other sites

Jordan ako shte mi govorish na vupreki probvaj nqkude drugade.

Parvo ne ti govora na vypreki a samo ti kazvam 4e trudno shte gi prodadesh tuk. Zatova i ti kazah da probvash v e-bay, a ne za da se zaqjdam. I pak ta savetvam idi v e-bay i gi puni tam dori sam siguren 4e shte uspeesh da gi prodadesh za pove4e otkolkoto im iskash. A dokolkoto za poshtenskite razhodi - te obiknoveno se pokrivat ot kupovachite tai che nqma da zagubish nishto. Zatova idi i gi pusni tam shte ti otneme ne pove4e ot 2 minutki ama ti garantiram 4e shte gi prodadesh.

 

 

PS:Iskam po4erpka ako gi prodadesh v e-bay :)) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

e da ve, ama 1vo na tqh shte im izleze po evtino da si go kupqt ottam otkolkoto da plashtat poshtenski razhodi, osven tova poshtata pristiga dotam za poveche ot mesetz, nikoi nqma da chaka tolkova vreme... prosto e prekaleno daleche, vj ako beshe nqkude tuka v evropa moje...

Link to comment
Share on other sites

Spoko,produljavai da si prodavash Chochosan,moje i da se nameri nqkoi vurl fen na igrata. Nishto ne gubish ;) Kritiki vinagi sha ima ne se vrazvai tolkova.Jordan ako neshte drug sha go kupi paketa. A tva za eBuy naistina e tapo shtoto kato gi znam oniq samo kato 4uiat 4e neshto shte idva ot Bulgaria i vednaga bqgat.

 

Peace All B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...