Jump to content
BulForum.com

Продавам дамси часовници

Recommended Posts

Продавам дамси часовници

Часовниците са купени от Англия,ако имате други вапрости питаите.

1.

p1010603.jpg

Цена:80лв.

2.

p1010602n.jpg

Цена:70лв.

3.

p1010597w.jpg

Цена:80лв.

4.

p1010595i.jpg

Цена:75лв.

5.

p1010590q.jpg

Цена:60лв.

6.

p1010586rx.jpg

Цена:55лв.

7.

p1010584.jpg

Цена:55лв.

8.

p1010574vt.jpg

Цена:45лв.

9.

p1010578n.jpg

Цена:45лв.

10.

p1010579f.jpg

Цена:30лв.

Извинявай приятелю, разбирам че са закупени от англия и ти вярвам , но от англ. ebay . жалко че има хора който не са коректни и спестяват часдт от истната , аз преди месец-два купувах от там на познат и цената чарира м/у 15/22 лв. ето ти и линк :

http://cgi.ebay.com/EYKI-Lady-Women-bracelet-Watch-Free-ship-free-box-G_W0QQitemZ120556790492QQcmdZViewItemQQptZWristwatches?hash=item1c11bea2dc

не ми се занимава да търся и другите , защото аз купих точно този .

ок, взимай пари за посредничество , но да се опитваш да спекулираш така не е редно.

Успех с продажбите.

Извинявай приятелю, разбирам че са закупени от англия и ти вярвам , но от англ. ebay . жалко че има хора който не са коректни и спестяват часдт от истната , аз преди месец-два купувах от там на познат и цената чарира м/у 15/22 лв. ето ти и линк :

http://cgi.ebay.com/EYKI-Lady-Women-bracelet-Watch-Free-ship-free-box-G_W0QQitemZ120556790492QQcmdZViewItemQQptZWristwatches?hash=item1c11bea2dc

не ми се занимава да търся и другите , защото аз купих точно този .

ок, взимай пари за посредничество , но да се опитваш да спекулираш така не е редно.

Успех с продажбите.

мноо се редвам с здраве да си ги носиш.Ако искаш да ти снима колето от Белфаст.

мноо се редвам с здраве да си ги носиш.Ако искаш да ти снима колето от Белфаст.

брато то се вижда ясно кое от къде е , а ако искаш аз мога да ти дам и гаранционна карта за тях. :)

а в "колето" , може да е имало и ..... нали се сещаш :D .

Айде да си погледнеш изреченията и да си откриеш правописните грешки, да видим можеш ли да броиш до толкова.

ModEdit: Ще ви помоля да не се разправяте в темата. Ако имате някакви спорове, може да ги осъществите в темата за коментиране проблемите в раздела.

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...