Jump to content
BulForum.com

SETI@HOME warez.ru team


Crazy_Hamster

Recommended Posts

С момчетата от DEFiANCE TEAM решихме да започнем инициативата , пощата която трябва да се въведе като акаунт е warez_ru@abv.bg. Включете се!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
Мога ли да попитам за какво аджеба става въпрос??? :confused

SETI@home is a scientific experiment that uses Internet-connected computers in the Search for Extraterrestrial Intelligence (SETI). You can participate by running a free program that downloads and analyzes radio telescope data.

http://setiathome.berkeley.edu/

Прочети тук за повече инфо ;)

Link to comment
Share on other sites

С момчетата от DEFiANCE TEAM решихме да започнем инициативата , пощата която трябва да се въведе като акаунт е warez_ru@abv.bg. Включете се!

a kato ste tolkova otvoreni

moje li da mi kajete zashto

f-prot otkriva add-on SetiHide kato virus?

Link to comment
Share on other sites

Ми как ,ако има зелени човечета - ние ще сме първите които ще ги откриеме ;)

Жалко, че не може да прехварлиме завършнени доклади защото аз имах 25 (или 730 h съм тарсил такиа пичове ;) )Айде идвайте на зарибявка - това си го нагласяте като screen saver и 5 мин като не сте на пц то се включва и какво прави:сваля доклади от сайта и ги обработва и после пак ги праща.Наскоро SETI направиха 5 години B) .Компютрите им били много пъти по мощни от на НАСА компютрите защото използват юзери като нас по цял свят(слаби машини сравнение с НАСА ,но мнооогоо)

a kato ste tolkova otvoreni

moje li da mi kajete zashto

f-prot otkriva add-on SetiHide kato virus?

Защото ф-прот съкс :pirate и не сме отворени... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

И аз се присъединих към инициативата :D Ама като гледам това ми гълта 99% от процесорното време :woot така, че май наистига ще го направя на скрийнсейвър :P

 

Edit: Ама съм мноооооо прост, беееееее!!! :angry1 То се пуска на нисък приоритет така че изобщо няма да ви бърка работата даже и да работи постоянно :)

Link to comment
Share on other sites

Да имаше нещо и за анализи на някви гени ама линка ми е някъде из старите пцмании като го намера ще го дам за сега се включвайте към сети-то!

Link to comment
Share on other sites

Да имаше нещо и за анализи на някви гени ама линка ми е някъде из старите пцмании като го намера ще го дам за сега се включвайте към сети-то!

ми ако не се лъжа нали точно по такъв начин откриха структурата на човешкия ген ?

Link to comment
Share on other sites

Бих се джойнал ама вече съм завършил 30 долкада и не ми се ще да ги оставям.

Аз бях завърил 54 ама кво като сме повече хора по-бързо ще става!

Link to comment
Share on other sites

Ex, neturpelivci. Tova e proekt s dulgosro4na investicia. Ne moje ei taka registriraxme se i na vidi6 li vednaga da itkriem ne6to. Ako stava6e taka exeeee... ;)

Link to comment
Share on other sites

Като е един общ акаунт ще можем да се изкачваме и в класацията по държави. За 20 часовото си съществуване до момента имаме 7 готови юнита и

Total CPU Time 38 hr 04 min

Average CPU Time per work unit 5 hr 26 min 19.9 sec

 

You have completed more work units than 55.224% of our users -както виждате другите са се регнали и са зарязали работата. Затова можем да постигнем нещо програмката не натоварва толкова много просто като играете я спирайте и тва е! :) Ще ги фанем зелените ве! :allien

Link to comment
Share on other sites

theufo.hit.bg можете да прочетете повечко там ;)

 

Аз в момента имам 2500 Units, аз мисля че ще е по-добре да се продължи съществуващ акаунт, за да не се изостава от основната група може да се продължи направо върху него. Другият вариант е TEAM и всеки индивидуално, но след 4 годишния ми опит със Сети мога да ви кажа че няма много смисъл.

 

Ето ги моите статс:

 

199) ThE_UfO 2500 2.663 years 9 hr 19 min 56.7 sec Thu Jun 3 04:10:44 2004

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...