Jump to content
BulForum.com

Earth 2150


VeNoM_2431

Recommended Posts

Имам "Earth 2150: Escape From The Blue Planet" (the original 2CDs) и "Earth 2150: The Moon Rroject" (1 CD), само че са ми на дискове. Ако знаеш как се правят на BIN или ISO, кажи да ги направя и да ги качвам. Готов си.

Link to comment
Share on other sites

Имам "Earth 2150: Escape From The Blue Planet" (the original 2CDs) и "Earth 2150: The Moon Rroject" (1 CD), само че са ми на дискове. Ако знаеш как се правят на BIN или ISO, кажи да ги направя и да ги качвам. Готов си.

ISO sa pravat s WinISO imq vav warez are pls ka4i gi :)

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, че се забавих, ама бях на олимпиада по математика. Сега се качва Earth 2150, ще е готова след ден-два (може би три). А знаеш ли от къде мога да си намеря crack\serial за FlashFXP?

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, че се забавих, ама бях на олимпиада по математика. Сега се качва Earth 2150, ще е готова след ден-два (може би три). А знаеш ли от къде мога да си намеря crack\serial за FlashFXP?

Probvai tozi , moje da stane:

 

Serial=RICHARD K. GROSS [ENTER] N/A [ENTER] 2002 [ENTER] cXHY3xooLB0tkJRFUYPiUSift+ZZOvl8Jk3sM7SImZb [ENTER] I2IsaxE=k+Nt1gn96dcm0Ul+NGrs3hq5EYNLaotsB9f [ENTER] 9CZxZnGvHO6gcCfhfHmjfqlm3sIRICRou4b5Zpje87

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, че се забавих, ама бях на олимпиада по математика. Сега се качва Earth 2150, ще е готова след ден-два (може би три). А знаеш ли от къде мога да си намеря crack\serial за FlashFXP?

Ok kaji samo kato q ka4i6

Link to comment
Share on other sites

Сега почвам CD 2. veseo, как да ползвам това дето си ми го дал, че не съм съвсем навътре в нвщата. 10х.

Link to comment
Share on other sites

VeNoM_2431, готов си. Earth 2150 е качена. Ако ти се чака, мога да ти кача и The Moon Project. Само кажи трябва ли ти, че трябва да намеря диска.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...