Jump to content
BulForum.com

Продава компютър

Recommended Posts

Мога да ти предложа 40лв за видео картата.Какво значи НОВА? тези видео карти ги няма на пазара но както и да ее.Също така ме интересува видеото пълна окомплектовка ли ее?

Видеото го купих преди месец-два /от Миро от Сф който има магазин ,много точен човек/ нова с гаранция която не съм я търсил.Окомплектовка -захр.кабел.Картата работи перфектно.Работя на компа само с офиса и нтернет.Вземи на цяло компа и ще ти се върже на 40 лв.Виждам че си навсякъде по форумите за да ти обяснявам за РС компоненти/производство и цени/.Цената-50 лв./запази си коментарите драга kiselina777/.

Видеото го купих преди месец-два /от Миро от Сф който има магазин ,много точен човек/ нова с гаранция която не съм я търсил.Окомплектовка -захр.кабел.Картата работи перфектно.Работя на компа само с офиса и нтернет.Вземи на цяло компа и ще ти се върже на 40 лв.Виждам че си навсякъде по форумите за да ти обяснявам за РС компоненти/производство и цени/.Цената-50 лв./запази си коментарите драга kiselina777/.

Колега какво имаше предвид с това , че съм насякъде по форумите така и не разбрах?Да ми обясняваш за компоненти не мисля че има нужда.Предложил съм ти 40лв за видео картата поради това че имам куриер 6-7лв и следователно да ми доиде на горе-долу 47лв каквато е приблизително реалната цена на това макар и добро вече старо видео(50лв).След като не си съгласен ОК жив и здрав.

Нова цена с променени компоненти.150 лв.

Модератор: Неслучайно към точка 7 сме добавили изречението:

Когато намаляте цени - винаги оставяйте и предишните, за да се вижда хронологията на редукцията!

Направили сме го, тъй като доста хора се заблуждават и пускат рапорти за непроменена цена в първия и последния пост, както в конкретния случай и ако човек недогледа, продавачът рискува затваряне на темата и процент предупреждение.

• 2 weeks later...

145 лв.

Колега ти правилата на форума изобщо четеш ли?

- "За продукти с цена между 100 лева и 400 лева, минималното понижение на цената е 10 лева"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...