Jump to content
BulForum.com

Продавам волан с педали

Recommended Posts

Продавам волан с педали.Марката е GEMBIRD.

Ако някой има интерес ще сложа и снимки.

Цената е 40 лв.Възможен е коментар.

От Пловдив съм.

Интересува ме има ли фийдбек, с други думи като не е включен в компа, дали сам се връща волана при завъртане.

Интересува ме каквото съм те питал дали като го завъртиш сам се връща или не, на мен ми трябва истински фийдбек, който го връща само по време на игра, а като е изключен - не, този сам ли се връща от една пружина вътре или има моторчета?

Незнам с пружина ли е или с моторчета.Връща се и като е в играта и като е изключен.Когато играеш има вибрация,ако се блъснеш може да ти счупи ръцете.

Ако имаш още въпроси питай.

Интересува ме каквото съм те питал дали като го завъртиш сам се връща или не, на мен ми трябва истински фийдбек, който го връща само по време на игра, а като е изключен - не, този сам ли се връща от една пружина вътре или има моторчета?

Ами задавай си коректно въпросите за да получиш коректен и точен отговор.Питаш човека има ли фийд бак да има,а ако искаш да го питаш имали форс фийд бак ,не явно няма.

• 3 weeks later...

Ами задавай си коректно въпросите за да получиш коректен и точен отговор.Питаш човека има ли фийд бак да има,а ако искаш да го питаш имали форс фийд бак ,не явно няма.

Да, мерси колега, бях забравил как точно се нарича, този модел който продава колегата явно няма, смятам да си взема това:

за да не се налага да пускам кабели до телевизора, обаче като е безжичен дали ще има яко забавяне на времето за реакция?

Да, мерси колега, бях забравил как точно се нарича, този модел който продава колегата явно няма, смятам да си взема това:

за да не се налага да пускам кабели до телевизора, обаче като е безжичен дали ще има яко забавяне на времето за реакция?

според мен ще работи по-добре и от другите

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...