Jump to content
BulForum.com

Купувам голяма клетка за папагал


Recommended Posts

Здравейте ,

 

Търся някой ако предлага голяма клетка за Жако също ще ми е от полза като информация къде мога да мина да разгледам из Пловдив такива клетки.

 

 

контакти

skype: eazy-snatch

gsm; 0898 442 495

 

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

Здравейте ,

 

Търся някой ако предлага голяма кретка за Жако също ще ми е от полза като информация къде мога да мина да разгледам из Пловдив такива клетки.

 

 

контакти

skype: eazy-snatch

gsm; 0898 442 495

 

Поздрави

 

аз моята купих на Ул . Авксенти Велешки като вървиш от библиотеката Иван Вазов към гладстон, първия зоомагазин отляво, цената беше около 50лв. Само че ако стигнеш до хранилките- задължително метални, иначе ще бъдат изъядени

Link to comment
Share on other sites

аз моята купих на Ул . Авксенти Велешки като вървиш от библиотеката Иван Вазов към гладстон, първия зоомагазин отляво, цената беше около 50лв. Само че ако стигнеш до хранилките- задължително метални, иначе ще бъдат изъядени

 

 

Мисля ,че си бил в СКАЛАР там нямат големи клети аз търся клетко за около 200лв. нещо по голямо от малките малко по надоло от скалар горе доло до разклонението на аксенти и гладстон от лявата страна има също зоомагазин и там намерих едина ,но до петък ще търся всякъкви варианти .

 

Мерси и поздрави

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...