Jump to content
BulForum.com

Nero 6.3.1.10 - vypros


Recommended Posts

Do skoro biah s po stara versiia na Nero, no sled kato zamenih CD-RW s DVD-RW se nalozhi da slozha Nero koeto mozhe da pyrzhi i DVDta. Vyprosa mi e kak da nakaram tfa Nero da pyrzhi diskovete na skorost, zadadena ot men. Naprimer pravia image na neshto i to mi dava skorosti ot 8 do 40, ami ako iskam da zapisha CD-to na x1 kakvo da pravia ? Ne che sym niamal podoben problem i na predishnoto Nero, no tam pone imashe x4 skorost, a sega to mi zapochva ot 8, koeto ne e dobre za audio diskovete za starite uredbi, a sega mi triabva da zapisha image fail na x1 za PlayStation2, daite syvet. Za DVDtata nemam problem, tam si pokazva skorostite ot x1 do x8, demek ot minimum do maksimum, no na CDtata zapochva ot x8 do x40. Thx predvaritelno ;)

Link to comment
Share on other sites

Hi, niamam mnogo opit s DVD-ta, no si mislia, 4e niama da ima6 goliam izbor ot skorosti. Sudeiki po moia RW disk, vurxu koito se pi6e ot 4x-10x, po niakkuv na4in ne sum uspiaval da go zapi6a na niakoia mejdinna skorost (i tova sus sigurnost ne e ot Nero-to). Mislia, 4e tova zavisi ot Power calibration vuzmojnostite na zapisva4kata.

Link to comment
Share on other sites

Do edna stepen zavisi i ot samite vidove na diskovete(markata-kakvi skorosti podarja)kakto i ot samata pisa4ka.Moje bi 6te se polu4i ne6to ako smeni6 i Firmware s po nov.

BTW ne si misli 4e kato e po novo Nero-to i po dobro ot starite versii.Poniakoga po starite rabotiat po stabilno otkolkoto po novite.

mejdodrugoto probvai s software na Roxio toest Easy CD-DVD Creator Platinium ili sas software na Ulead ili Pinnacle...tvae koeto moga da ti kaja AZ

Link to comment
Share on other sites

Do edna stepen zavisi i ot samite vidove na diskovete(markata-kakvi skorosti podarja)kakto i ot samata pisa4ka.Moje bi 6te se polu4i ne6to ako smeni6 i Firmware s po nov.

Poniakoga po starite rabotiat po stabilno otkolkoto po novite.

mejdodrugoto probvai s software na Roxio toest Easy CD-DVD Creator Platinium

Ami diskovete sa nekfi kuche marka euro silver ot x2 do x56 ush..a pisachkata kakto kazah po gore e DVD-RW Teac DV-W58G. Shte dadesh li malko poveche info za toq firmware, che ne sam mnogo zapoznat, dane zemem da preebem pisachkata :P

A za starite programi si prav, edno vreme biah goliam fen na Roxio, no duzina priateli uspqha "sys sila" da me nakarat da premina kym Nero :D Kakto i da e, shte svalia tazi versia na Roxion, dano da ia ima vyv wareza sys krakovete sys sichkite mu extri..

 

I mnogo blagodarq che obarna vnimanie na problema ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...