Jump to content
BulForum.com

Prodavam kamera


Recommended Posts

zna4i kamerata e na okolo 4-5 godini,otli4no zapazena e .. snimkite mojete da vidite tuk .. prosto na6te iskat da kupuvat nova kamera i prodavame starata .. palen komplekt sas zarqdno i instrukcii,sa6to taka i originalna 4anta (na snimkite).kamerata e Hi8 i snima otli4no .. nqma info v neta no ako iskate da pitate ne6to - pm ili tuka napravo .. na6te i iskat okolo 350 kinta .. zasega tova se se6tam :blink:

Link to comment
Share on other sites

ZA 300 lv moga da si pomislia da ia vzema ako reshish drasni edin email na send@evrocom.net no ne mislia da dam pove4e .sega sam se navil i az da zimam ama vij 4-5 godini ne sa malko vreme.vsi4ko kam neq li vklu4va

Link to comment
Share on other sites

da be palen komplekt .. se pak 4antata e kupuvana otdelno i e baq pari ama nqma zna4enie tva tolkova .. vijte hora znam 4e sa mnogo pari ama se pak togava taq kamera struva6e po4ti 1000 leva sq kak na6te da pusnat tolkova malko .. dano me razberete

Link to comment
Share on other sites

davam 180.lv se pak e na 5 godini sa6tata sistema na samsung hi8 samo4e i s lsd displei ot strani na centara sa novi s garanciq sa po 399lv taka4e pomisli malko za tazi cena tq e dosta visoka spored men ako re6i6 da padne6 pi6i PM

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...