Jump to content
BulForum.com

I Spy DVDRip English Subtitles


Recommended Posts

Mi az moga da sa fana ama nqma da stane mnogo barzo. Ako utre drapna filma (ako do togava e ka4en de) mojebi shte mi trqbvat 1-2 dena oshte (shtoto trqbva da se i raboti ot vreme na vreme ;) ) Ako vi se 4aka sha gledam do 4etvartak ili petak da tane. Nqkoi ako moje po barzo da kazva.

Link to comment
Share on other sites

Vremeto e pred nas.........

Samo neznam dali niama da se nalozi da se naglasiat subtitrite za tova kopie, koeto ti darpash.

Inache ako imash zelanie, prevedi gi, nikoi niama da ti se obidi, naprotiv, mislia che vsichjki bi triabvalo da sa ti blagodarni. :D

Link to comment
Share on other sites

Basi,takmo bqh prevel 1/3 ot filma . Dobre 4e sega otvorih da vida 4e ima subs ve4e 4e sigurno shtqh do utre ve4e da sam go prevel. ^_^ Stava po barzo ot kolkoto si misleh .Ma nqma zna4enie.Vajnoto 4e vsi4ko e to4no

 

Vsashnost sega popregledah tezi titri deti sa ka4eni i nishto li4no ama tozi deto gi e prevel si e ostavil racete ;) Burzata rabota sram za maistora :D Na mesta ne sa prevedeni izobshto a na drugi e greshen prevoda.no da ne izdrebnqvame. Az shte si dovarsha prevoda i shte go ka4a v papka Subtitles pak vie teglete kvoto shtete :P (Moite sa .sub)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...