Jump to content
BulForum.com

Teenage / Тинейджъри (2010)


Recommended Posts

Ще си позволя да направя една реклама на един филм.

Искам само да кажа, че нито съм автор-а на филма нито някой от героите в него, просто живея в този град и познавам някой от тях знам колко много труд положиха и какво направиха без да дават една стотинка.

 

Филма се казва: Teenage или в превод на български - Тинейджъри

Линк: http://zamunda.net/details.php?id=203348

 

Информация

 

## Режисьор : Радостин Александров

 

## Сценарист : Радостин Александров

 

## В ролите : Радостин Александров, Светлин Иванов, Васил Димитров, Борислава Василева, Кирил Димитров, Елена Ангелова, Милен Благоев, Георги Китич, Антъни Иванов

 

## IMDB : Няма информация

 

## Държава : България

 

## Година : 2010

 

## Времетраене : 53минути

 

## Резюме : Любителски филм направен от тийнейджъри. Идеята бе да се покаже с направата му, че има идеи за бъдещи проекти, но е трудно когато шансовете да се реализират са толкова нищожни.

 

Във филма се проследява историята на Денис - момче, което се завръща във родният си град след като е бил няколко години във Англия. Когато среща старите си приятели разбира че нещата не са същите като преди и че всички са порастнали, а интересите им са станали съвсем различни. Тогава той вижда друга група тийнейджъри които са на другият полюс. Момчета, които гонят целите си и живеят за да сбъднат мечтите си. Разбира се има и момиче във цялата история, която обаче е в неподходящата компания...

 

За критиците ще кажа само няколко думи :

 

Критика за филма има много и ще се радвам да прочета някои интересни критики и да си взема бележки от тях. На който не му е харесал, съжалявам, за напред по-добре.

 

Филма не успя да се завърши и има някои моменти в които се губи последователноста, но нямаше как да се реализират напълно идеите на автора...

 

---

Критиките както е казано можете да ги зададете в торента, има критики и аз съм съгласен, но в тази държава в днешно време покрай всичко, кризата, хората дори като цяло не са хора на място, но изглежда, че има хора които следват мечтите си и се борят да ги осъществят.

Хвърлете едно око :) Няма да съжалявате!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...