Jump to content
BulForum.com

РЕКЛАМА: Продавам енергоспестяващи крушки Philips


Recommended Posts

Искам 15бр от 14W, дали има още?Моля за контакти...

Бе то и аз искам 10 бр., ама от вчера ни вопъл ни стон на ЛС - не знам какъв е проблема?

Link to comment
Share on other sites

И аз си купих цяло кашонче от тези крушки (14w=75). Светят по-силно от досега използваните от мен 30w Prostar, който са дори с 1 'ребро' в повече и много по-големи като големина.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
В кашончетата са по 40 броя, отстъпка за по-големи количества. Телефон и контакти давам на ЛС.

 

А връзки да ми намериш луминисцентни тела Osram спектър 827? Купувам по цяло кашонче от 18 и още едно от 36 ватовите!

 

http://prikachi.com/images.php?files/1220689x.jpg

Link to comment
Share on other sites

А връзки да ми намериш луминисцентни тела Osram спектър 827? Купувам по цяло кашонче от 18 и още едно от 36 ватовите!

 

http://prikachi.com/images.php?files/1220689x.jpg

Здравей, не мога да ти намеря въпросните тела, съжалявам :(

Link to comment
Share on other sites

Здр.

Дано да не ставам досадна с въпросите си, но тези крушки имат ли някъква гаранция и ако да как се удостоверява това.

Гаранцията е същата, каквото е и на всички останали места, където се продават подобни крушки т.е. никаква на практика. На самите крушки пише 10 години гаранция, но няма да Ви лъжа, че е реална. Единственото, което мога да поема като личен ангажимент е в случай, че някоя от крушките Ви дефектира ще Ви я заменим. Който Ви каже нещо друго за някакви официални гаранции и прочие - лъже. Но все пак Вие си знаете най-добре.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Крушките са супер днес си взех 4 броики. Светят чудничко само за сравнение крушката с която бях до днес беше Осрам 21 вата сега сложих филипс 14 вата и свети също толкова колкото и 21 ватовата на Осрам дори за по достоверно го замерих с светломер :). Коректен продавач, на заплата ще си взема още 3-4 броики.

Link to comment
Share on other sites

От Пловдив. Съжалявам, ако не отговарям веднага на ЛС, но проверявам при първа възможност.

 

 

Искам и аз да си закупя малко от тези енергоспестяващи крушки....!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ще има ли проблем да ми пратиш 23 бр. 75W до Варна по ЕКОНТ с наложен платеж. Ако не, кажи да ти оставя координати.Дай все пак цена и за цял кашон.

Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

Ще има ли проблем да ми пратиш 23 бр. 75W до Варна по ЕКОНТ с наложен платеж. Ако не, кажи да ти оставя координати.Дай все пак цена и за цял кашон.

Поздрави.

Няма проблем да ги пратя, дай координати. За кашон вече не правим отстъпки, понеже останаха много малко и ги продаваме само на дребно.

Link to comment
Share on other sites

Здравей, изпрати ми с наложен платеж 25 бройки 75W на адрес: Варна, ЗПЗ, Офис на Еконт до поискване. Получател: Георги Павлов 0887602282

Поздрави. Съжалявам че не го пускам на ЛС, но така и не намерих от къде.

 

Използвай тази иконка -> email_open.png, която е точно под ника ти.

 

Знам, че е с нея но тя не ми излиза никъде.

Link to comment
Share on other sites

Здравей, изпрати ми с наложен платеж 25 бройки 75W на адрес: Варна, ЗПЗ, Офис на Еконт до поискване. Получател: Георги Павлов 0887602282

Поздрави. Съжалявам че не го пускам на ЛС, но така и не намерих от къде.

 

Използвай тази иконка -> email_open.png, която е точно под ника ти.

 

Знам, че е с нея но тя не ми излиза никъде.

Утре ти ги пращам.

На мен не ми дава да ти пращам ЛС, явно поради някаква причина тази функция не работи.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...