Jump to content
BulForum.com

Търся качествен авто-касетофон


Recommended Posts

Търся авто-касетофон може и с твърда механика.Задължително е да има изходи за крайно стъпало и вход за CD (естествено съм склонен на компромиси ) Предложете оферти.

 

Някой ако е решил да си сменя касетофона с CD - Player точно сега е момента да ми пишете!

:music :music :music :music

Link to comment
Share on other sites

Офертите са за един приятел.Той каквото си реши :). Давайте предложения!

Link to comment
Share on other sites

Аз имам един много хубав Kenwood ама зависи колко пари давате. Kenwood-a e 4 x 40 w.... Няма контрол за CD changer. За вход не съм сигурен.Трябва да проверя. Има изход за усилвател. Някой ако се интересува да предлага цена.

Link to comment
Share on other sites

Предложи ми някаква цена , защото касетофона не е за мен.Няма как да питам колко дава и после пак да пиша...Сам разбираш, че така става много бавно. :)

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ами към 75 лв. Има и гаранция ама трябва да я намеря къде съм я сложил.

Link to comment
Share on other sites

Хмм още довечера ще му кажа.Мисля ,че ще се навие на тази цена. B)

Link to comment
Share on other sites

SupraTRD...

Moga da ti predloja modela na Panasonic CQ-DP383 c MP3/WMA CD-RW Playback

ima vsi4ki ekstri kato ID3,CD-Text i drugi takiva 4x50 ima vhod za 4eindjar...

...cenata mu e izklu4itelna niakade okolo 280 lv v Tehnopolis...zaslujava si!!!az imam takova i sam mnogo dovolen.Niama nikakav provlem za preska4ane.idealnata sistema ot koiato se nujade edna kola...:)ZASLUJAVA SI

Ne gledai tazi cena deto ia pi6e na stranicata...:)

http://www.panasonic.com.au/catalogue/deta...iv=CDT&cat=12_2

Link to comment
Share on other sites

:P :D Много добре го знам този модел.Достатъчно говори за себеси това , че е правен по технологията MOSFET т.е. е направен от MOS транзистори , които генерират много малък шум.Бе с две думи Player-а е супер но това приятелче няма толкова пари.Иска нещо втора ръка и се е спрял за сега на касетофон.
Link to comment
Share on other sites

Далаверата с dj_ivo се развали , така че все още се търси някое готино касетофонче! :music

 

 

:angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Предлагам 2 топ модела на Pioneer:

 

1. Pioneer KEH-P8900R - върхът на сладоледа, 8-ма серия, графики, ЕОL, RDS, 3 изхода от предусилвателя (предни/задни/бас), дистанционно, свети в 2 цвята (червено/зелено) в зависимост от колата - абе всички екстри - не могат да се изброят. Аз лично съм с такъв в моята кола и за нищо не го сменям - дори за последен модел Pioneer. Този, който продавам е ЧИСТО НОВ (слагал съм го само за 2 дни в една кола), може да му уредим и 1г. гаранция! Ако имате интерес - вижте му данните из нета или елате да ви покажа наживо моя и този който продавам. Естествено има и управление на CD-CHANGER! С електрически панел е (т.е. отваря се и се затваря с електромоторче, не пада от тежестта си!), мека механика, Dolby B, разни видове еквалайзери и др.

Наистина топмодел на Pioneer - модел е 2000г., но оттогава насам не е изкаран по-хубав модел. Сега даже няма вече 8ма серия, 7ма е най-голямата за касетофони. Навремето струваше 1,200лв. нов в магазина. Това е касетофон наистина за маниаци и хора, които са в час и разбират! Ако ви хареса ще договорим цената!

 

2. Pioneer KEH-P6900R - също много добър модел, с малко по-малко екстри и функции (основно го няма шарения дисплей с графиките и анимациите). Употребяван, средно запазен - ЦЕНА - 180лв.

 

При интерес - GSM: 0888/312639

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...